fbpx Η τελική σταυροδοσία των τοπικών εκλογών
ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
Παρασκευή, 7 Ιουνίου, 2019 - 10:00
ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΤΕΣΣΕΡΙΣ ΔΗΜΟΥΣ ΤΗΣ ΡΟΔΟΠΗΣ

Η τελική σταυροδοσία των τοπικών εκλογών

ΠΟΛΙΤΙΚΗ
ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΤΙΚΕΣ ΕΚΛΟΓΕΣ 2019
τοπικά συμβούλια

Ο σημερινός «Χ» καταγράφει αναλυτικά όλη την σταυροδοσία στα τοπικά συμβούλια των Δήμων Κομοτηνής, Μαρωνείας – Σαπών, Ιάσμου και Αρριανών

Διονύσης Βοργιάς

Μία μέρα μετά την καταγραφή της τελικής – αναλυτικής σταυροδοσίας στους τέσσερις Δήμους της Ροδόπης, ο σημερινός «Χ» παρουσιάζει την τελική – αναλυτική σταυροδοσία στα τοπικά συμβούλια των Δήμων Κομοτηνής, Μαρωνείας – Σαπών, Ιάσμου, Αρριανών. Επισφαλής θεωρείται η όποια απόπειρα αντιστοίχισης συνδυασμών με παρατάξεις, καθώς κάποιες παρατάξεις κατέβασαν τοπικά συμβούλια, κάποιες άλλες όχι, ενώ υπήρξαν και πολλά ανεξάρτητα/αυτόνομα ψηφοδέλτια στα τοπικά συμβούλια. Όπως μπορείτε να δείτε, σε κάποιους οικισμούς με πολύ μικρό πληθυσμό, δεν υπάρχουν τοπικά συμβούλια, παραμόνο τοπικός πρόεδρος.

 

ΔΗΜΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Αγίων Θεοδώρων

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΜΠΟΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 91
2. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΘΩΜΑΗ του ΠΕΤΡΟΥ 83
3. ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 75
4. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 64
5. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 39

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 153
2. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 110
3. ΖΑΡΙΦΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 35
4. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΛΑΖΑΡΟΥ 13
5. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 11

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Αιγείρου

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'
1. ΠΑΤΡΩΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 542
2. ΣΚΟΥΛΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 183
3. ΜΑΝΤΡΑΦΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 179
4. ΠΑΤΣΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 178
5. ΜΟΥΧΣΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 24

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΒΩΣΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 152
2. ΤΡΑΚΑΛΙΑΡΟΥΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 106
3. ΣΚΟΔΡΑΜΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 103
4. ΣΙΔΕΡΟΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΗΛΙΑ 42
5. ΚΑΡΑΠΑΖΑΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ 34

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Γρατινής

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'
1. ΤΣΕΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 171
2. ΝΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 88
3. ΛΑΠΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 53
4. ΖΑΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ 25
5. ΚΙΝΕΖΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 22
6. ΑΒΡΕΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΜΑΡΚΟΥ 19

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΚΡΑΒΒΑΡΙΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 133
2. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 49
3. ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 44
4. ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΜΟΣΧΟΥ 25
5. ΚΑΜΕΝΟΒΑ ΖΛΑΤΚΑ του ΚΡΟΥΜ 10

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Θρυλορίου

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ 278
2. ΓΚΕΜΙΤΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΚΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 143
3. ΖΗΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 132
4. ΜΟΥΦΤΗ ΧΟΥΣΕΪΝ ΧΑΣΑΝ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΧΟΥΣΕΪΝ 90
5. ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 81
6. ΓΟΥΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 71
7. ΤΣΙΚΑΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 61
8. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΓΙΑΣΕΜΙΝ του ΧΟΥΣΕΪΝ 49

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΣΑΛΠΙΓΓΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ 305
2. ΦΟΝΣΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 213
3. ΖΗΣΙΔΟΥ ΣΑΛΠΙΓΓΙΔΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 132
4. ΙΣΜΑΗΛ ΜΕΜΕΤ του ΣΑΛΗ 39
5. ΧΑΣΑΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΧΜΕΤ του ΡΕΤΖΕΠ 31
6. ΤΣΑΜΤΖΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΣΠΥΡΟΥ 18
7. ΙΣΜΑΗΛ ΣΑΛΙΧΑ του ΜΕΜΕΤ 8

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Κάλχαντος

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Γ'

1. ΟΣΜΑΝ ΜΕΧΜΕΤ του ΧΑΛΗΛ ΙΒΡΑΜ 443
2. ΑΛΗ ΜΟΛΛΑ ΑΛΙΕ του ΣΑΛΗ 136
3. ΣΑΛΗ ΝΕΝΤΙΜ του ΧΑΣΑΝ 110
4. ΧΟΥΣΕΪΝ ΑΪΝΤΙΝ του ΣΑΛΗ 81
5. ΜΟΛΛΑ ΙΜΠΡΑΜ ΧΑΣΑΝ ΒΕΪΣΕΛ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 77
6. ΧΟΥΣΕΪΝ ΑΜΕΤ του ΜΟΥΣΑ 66
7. ΣΑΛΗ ΑΪΣΕ του ΜΕΜΕΤ 16
8. ΣΑΛΗ ΝΟΥΡΑΪ του ΑΜΕΤ 9

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΝΤΕΛΗ ΧΟΥΣΕΪΝ ΡΑΜΑΝΤΑΝ του ΧΑΣΑΝ 141
2. ΑΛΗ ΧΑΣΑΝ ΙΜΠΡΑΧΗΜ του ΑΛΗ 132
3. ΡΟΥΣΤΕΜ ΣΕΖΓΚΙΝ του ΣΑΛΗ 109
4. ΡΑΣΗΜ ΑΡΗΦ του ΑΜΕΤ 78
5. ΧΑΤΙΠ ΑΜΕΤ ΑΛΗ του ΑΜΕΤ 56
6. ΣΑΡ ΧΑΣΑΝ ΦΑΤΜΕ του ΜΕΜΕΤ 33
7. ΤΣΟΛΑΚ ΣΑΛΙΧΑ του ΧΑΣΑΝ 31
8. ΑΜΕΤ ΧΑΤΙΤΖΕ του ΑΛΑΕΤΙΝ 20

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΝΕΖΗΡ ΣΕΜΠΑΕΤΙΝ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 143
2. ΙΒΡΑΜ ΤΣΑΟΥΣ ΜΟΥΣΤΑΦΑ του ΧΟΥΣΕΪΝ 46
3. ΟΝΜΠΑΣΗ ΑΛΗ του ΣΑΜΠΡΗ 44
4. ΣΙΝΑΠ ΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΝΟΥΡΤΕΝ του ΜΕΜΕΤ 33
5. ΚΙΡ ΜΟΥΜΗΝ ΦΙΚΡΗ του ΧΑΣΑΝ 25
6. ΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΧΑΛΙΛ του ΑΜΕΤ 6

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Καρυδιάς

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του  Συνδυασμού Α'

1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ 153
2. ΔΑΔΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 96
3. ΛΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 37
4. ΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 13
5. ΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ 11

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κικιδίου

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΜΕΜΕΤ ΜΕΜΕΤ του ΓΙΟΥΣΟΥΦ 99
2. ΑΛΗ ΑΛΗ του ΑΝΤΕΜ 51
3. ΧΑΛΗΛ ΑΜΕΤ του ΧΟΥΣΕΪΝ 40
4. ΚΑΛΗΝ ΣΑΛΗ ΜΠΙΛΑΛ του ΑΧΜΕΤ 27
5. ΜΟΛΛΑ ΑΜΕΤ ΦΕΡΙΣΤΕ του ΑΜΕΤ 24
6. ΑΛΗ ΟΖΛΕΜ του ΛΑΤΗΦ 10

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΑΝΤΕΜ ΟΖΓΚΕ του ΙΣΜΑΗΛ 67
2. ΚΕΚΕ ΧΑΣΑΝ ΜΕΜΕΤ του ΑΛΗ 56
3. ΜΙΣΙΡΛΗ ΜΕΜΕΤ ΧΑΣΑΝ του ΑΜΕΤ 32
4. ΑΧΜΕΤ ΑΠΤΟΥΛΑ του ΚΑΔΗΡ 9
5. ΔΕΛΗ ΜΠΕΚΗΡ ΕΣΡΑ του ΧΑΣΑΝ 8

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Κομοτηνής

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Γ'

1. ΑΡΜΕΝΤΖΙΔΗΣ ΧΑΡΙΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1.429
2. ΚΑΛΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 777
3. ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 771
4. ΙΒΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΔΟΥΑΡΔΟΥ 749
5. ΚΟΚΚΙΝΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 726
6. ΚΑΨΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 685
7. ΜΟΥΤΟΥΣΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 639
8. ΑΛΗ ΑΛΗ του ΓΚΙΟΥΝΕΛ 590
9. ΣΙΩΠΗ ΑΘΗΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 586
10. ΤΣΟΛΑΚ ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΕΧΕΡ του ΙΣΜΑΗΛ 557
11. ΤΣΑΚΟΥΡΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 506
12. ΧΑΦΟΥΖ ΜΕΜΕΤ ΜΟΥΣΤΑΦΑ του ΧΑΣΑΝ 449
13. ΚΙΡ ΧΑΛΗΛ ΙΣΜΑΗΛ του ΙΜΠΡΑΜ 370
14. ΣΑΜΠΑΝΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ 367
15. ΜΟΛΛΑ ΑΜΕΤ ΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΧΑΡΟΥΝ του ΙΣΜΑΗΛ 337
16. ΑΛΗ ΧΙΟΥΝΤΑ του ΜΕΜΧΕΤ 320
17. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΝΕΤΖΙΠ του ΑΜΕΤ 252
18. ΧΟΥΣΕΪΝ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΝΕΖΜΗ 200
19. ΚΟΒΑΛΙΔΟΥ ΟΛΕΝ του ΜΙΚΟΛΑ 192
20. ΝΤΕΜΙΡΤΣΙΑΝ ΑΝΟΥΣ του ΤΙΓΚΡΑΝ 173
21. ΜΕΜΕΤΑΛΗ ΦΕΡΙΔΟΥΝ του ΑΛΗ 99

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΜΠΑΧΤΣΕΒΑΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1.083
2. ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1.049
3. ΚΟΥΣΟΥΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1.026
4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 971
5. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 696
6. ΜΠΟΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΟΜΝΗΝΟΥ 509
7. ΜΕΜΕΤ ΜΠΕΚΗΡ του ΜΕΧΜΕΤ 369
8. ΧΑΦ ΑΛΗ ΑΛΗ του ΤΖΑΪΤ 235
9. ΜΟΛΛΑ ΑΜΕΤ ΣΑΛΙΧΑ του ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ 165
10. ΕΜΙΝ ΧΟΥΕΪΝ ΕΝΕΣ του ΕΜΙΝ 146
11. ΧΟΥΣΕΪΝ ΕΣΡΑ του ΧΑΚΚΗ 136
12. ΑΧΜΕΤ ΜΟΥΖΑΦΕΡ του ΑΜΕΤ 126
13. ΧΑΤΖΗ ΧΑΦΟΥΖ ΙΣΜΑΗΛ ΕΜΙΝΕ του ΙΜΠΡΑΗΜ 125
14. ΤΟΠΑΛ ΟΓΛΑΡΙΝΤΑΝ ΡΙΤΒΑΝ του ΡΑΜΑΔΑΝ 113
15. ΑΧΜΕΤ ΧΙΟΥΝΤΑ του ΝΕΤΖΑΤΗ 104

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΓΚΟΥΝΤΕΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ 290
2. ΚΑΚΟΥΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ (ΣΟΝΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 195
3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 183
4. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΛΛΙΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 150
5. ΣΤΑΪΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΑΝΕΣΤΗ 142
6. ΧΙΟΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 110
7. ΓΚΙΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 99
8. ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ (ΑΚΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 94
9. ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΤΕΡΨΙΘΕΑ (ΤΕΡΨΗ) του ΠΑΝΤΕΛΗ 90
10. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΗ (ΦΙΛΙΩ) του ΣΑΒΒΑ 89
11. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 88
12. ΓΚΙΟΥΛΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ 87
13. ΓΙΑΚΟΥΠ ΜΟΥΣΤΑΦΑ του ΧΑΣΑΝ 79
14. ΓΚΙΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 77
15. ΜΟΛΛΑ ΟΣΜΑΝ ΧΑΛΗΛ ΙΜΠΡΑΜ του ΜΕΜΕΤ 60

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Κοσμίου

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 138
2. ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 137
3. ΤΣΟΜΠΑΝΓΙΟΒΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 89
4. ΣΓΟΥΡΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 55
5. ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΥ ΔΕΡΕΜΠΕΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 43
6. ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 43
7. ΑΡΑΜΠΑΤΖΔΗΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 43

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΣΝΤΑΝΤΙΝΟΥ 153
2. ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 105
3. ΑΪΒΑΖΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Θωμά 95
4. ΖΑΓΚΑ ΑΝΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 48
5. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 43

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Μεγάλου Δουκάτου

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΧΟΤΖΑ ΧΑΣΑΝ ΣΕΡΚΑΝ του ΣΑΦΕΤ 134
2. ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ ΧΑΣΑΝ ΓΚΙΟΥΝΑΪ του ΜΕΜΕΤ 47
3. ΚΕΚΕ ΑΜΕΤ ΜΟΥΣΤΑΦΑ του ΝΕΖΑΜΕΤΗΝ 22
4. ΑΧΜΕΤ ΝΕΤΖΜΙΕ του ΝΑΗΜ 12
5. ΣΟΛΑΚ ΝΑΛΑΝ του ΧΑΛΗΤ 11

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΣΙΡΑΝΕΤΖΗ ΤΑΣΗΜ ΝΕΒΖΑΤ του ΑΛΗ 124
2. ΧΟΥΣΕΪΝ ΜΟΥΣΤΑΦΑ του ΦΑΡΙΝΤΗΝ 78
3. ΧΑΣΑΝ ΤΣΑΟΥΣ ΧΑΣΑΝ του ΟΥΖΕΪΡ 26
4. ΧΟΥΣΕΪΝ ΤΖΑΝΑΝ του ΡΙΤΒΑΝ 21
5. ΑΧΜΕΤ ΧΟΥΛΙΑ του ΑΧΜΕΤ 6

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Μελέτης

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΑΜΕΤ ΦΕΡΙΝΤΟΥΝ του ΝΕΤΖΑΕΤΙΝ 112
2. ΧΑΛΗΛ ΟΓΛΟΥ ΓΚΑΤΖΑΛ ΒΙΛΝΤΑΝ του ΣΑΛΗ 32
3. ΜΠΙΓΙΟΥΚ ΕΜΙΝΕ του ΜΕΧΜΕΤ 26
4. ΙΜΠΡΑΜ ΟΣΜΑΝ του ΜΟΥΜΙΝ 11
5. ΜΑΤΖΗΡ ΑΜΕΤ ΜΟΥΣΤΑΦΑ του ΧΑΣΑΝ 5

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΧΑΛΗΛ ΙΖΕΤ του ΙΜΠΡΑΜ 82
2. ΧΑΣΑΝ ΣΕΛΜΑ του ΗΛΙΑΖ 2
3. ΡΑΧΗΜ ΜΠΙΛΕΝΤ του ΧΟΥΡΣΟΥΤ 1
4. ΑΣΗΜ ΡΕΜΖΗ του ΣΕΒΤΑΛΗ 0
-. ΑΧΜΕΤ ΟΓΛΟΥ ΕΜΠΡΟΥ του ΧΟΥΣΕΪΝ 0
-. ΜΕΧΜΕΤ ΓΙΛΜΑΣ του ΑΛΗ 0

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Νέας Καλλίστης

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΠΑΠΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 120
2. ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 55
3. ΓΙΛΔΙΖΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 26
4. ΜΟΥΧΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 13
5. ΠΑΣΒΑΝΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 9

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΔΟΥΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 98
2. ΝΤΑΝΑΔΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΘΩΜΑ 48
3. ΠΑΙΔΑΡΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΣΤΥΡΟΥ 31
4. ΒΟΥΡΑΖΑΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 14
5. ΓΙΛΔΙΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 10

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Νέου Σιδηροχωρίου

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΜΑΝΙΤΣΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 289
2. ΧΑΣΑΝ ΑΪΝΤΙΝ του ΧΑΣΑΝ 248
3. ΤΑΣΗΜ ΜΕΜΕΤ του ΦΑΪΚ 157
4. ΠΑΡΑΣΧΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 119
5. ΒΑΡΒΑΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΑΡΟΥ ΚΑΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 113
6. ΜΟΥΜΙΝ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΕΜΙΝ 86

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΤΣΑΜΠΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 353
2. ΟΣΜΑΝ ΣΕΡΔΑΛ του ΧΑΛΙΤ 90
3. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 89
4. ΜΑΝΙΤΣΑ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 71
5. ΔΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΟΥ 54
6. ΜΠΟΔΟΥΡ ΜΕΜΕΤ ΑΪΝΟΥΡ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 46
7. ΤΕΛΛΙ ΜΕΧΜΕΤΟΓΛΟΥ ΟΥΜΟΥΤ του ΜΕΧΜΕΤ 13

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Παγουρίων

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΤΖΟΥΓΚΡΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 180
2. ΜΠΛΕΤΣΑ ΕΛΕΝΗ του ΣΠΥΡΟΥ 100
3. ΔΡΟΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΗΛΙΑ 82
4. ΣΑΛΗ ΜΠΙΛΓΚΙΝ του ΣΑΛΗ 78
5. ΑΡΖΟΥΜΑΝΙΔΟΥ ΛΟΥΪΖΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 29
6. ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ 21

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Πανδρόσου

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΡΜΕΝΤΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 89
2. ΚΑΜΠΕΡ ΣΟΥΚΡΗ του ΧΟΥΣΕΪΝ 81
3. ΜΠΕΚΗΡΟΓΛΟΥ ΣΑΜΠΡΗ του ΜΕΜΕΤ 68
4. ΧΑΛΗΛ ΧΑΛΗΛ του ΣΑΜΗ 60
5. ΜΟΛΛΑ ΧΟΥΣΕΪΝ ΟΖΤΖΑΝ του ΣΑΜΠΡΗ 42
6. ΚΑΜΠΕΡ ΦΕΪΜΕ του ΑΛΗ 4

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΑΓΚΗΡ ΧΑΣΑΝ ΕΡΝΤΕΜ του ΝΕΖΑΤΗ 72
2. ΧΟΤΖΟΓΛΟΥ ΧΟΥΣΕΪΝ ΒΕΪΣΕΛ του ΜΕΜΕΤ 64
3. ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ ΜΕΜΕΤ ΝΑΪΜ του ΧΟΥΣΕΪΝ 38
4. ΤΟΣΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ (ΛΑΛΑΚΟΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 25
5. ΜΠΟΤΟΥΡ ΜΕΜΕΤ ΣΑΜΠΙΧΑ του ΧΟΥΣΕΪΝ 4
6. ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ ΜΕΜΕΤ ΝΕΖΛΑ του ΝΑΪΜ 4
7. ΜΟΛΛΑ ΑΜΕΤ ΦΑΤΜΕ του ΜΕΜΕΤ 3

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Γ'

1. ΔΟΥΡΧΑΝ ΑΛΗ ΑΤΝΑΝ του ΝΑΖΜΗ 18
2. ΜΠΑΛΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 6
3. ΡΕΣΗΤ ΦΑΪΚΑ του ΦΑΪΚ 5

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Πόρπης

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 144
2. ΠΑΡΑΣΧΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 136
3. ΧΑΙΡΟΥΛΑ ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ του ΦΕΪΖΟΥΛΑ 71
4. ΔΟΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 71
5. ΚΑΡΥΦΟΥΛΛΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 59
6. ΑΣΤΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 55

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Φαναρίου

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΚΑΡΑΒΕΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 167
2. ΚΟΛΤΣΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 115
3. ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 70
4. ΚΑΛΟΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 33
5. ΔΟΝΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 27
6. ΜΠΟΤΡΟΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 26

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 117
2. ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 40
3. ΛΙΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 32
4. ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 26
5. ΝΤΙΝΑ ΕΥΜΟΡΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 16
6. ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 9

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Ανθοχωρίου

1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΔΗΜΟΥ 64
2. ΜΑΛΛΙΑΡΟΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 33

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Αρωγής

1. ΜΑΜΟΥΤ ΚΕΝΑΝ του ΣΑΜΗ 20

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Γλυφάδας

1. ΜΠΟΥΡΔΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 83
2. ΧΑΪΡΟΥΛΑ ΝΑΪΛ του ΡΑΣΗΤ 71
3. ΣΑΛΗ ΦΕΫΜ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 3

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Ιτέας

1. ΧΟΥΣΕΪΝ ΧΑΣΑΝ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 52
2. ΚΑΡΑ ΒΕΛΗ ΤΖΕΜΗΛ του ΟΣΜΑΝ 3

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Καλλίστης

1. ΜΕΜΕΤ ΦΑΧΡΗ του ΦΕΡΑΤ 73
2. ΟΣΜΑΝ ΟΖΤΖΑΝ του ΑΜΕΤ 28
3. ΜΕΜΕΤ ΝΙΧΑΤ του ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ 0
4. ΑΛΗ ΟΣΜΑΝ ΤΑΜΕΡ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 0

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Μέσης

1. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 103
2. ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 92
3. ΤΖΑΜΠΑΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 59

Αποτελέσματα υποψηφίων προέδρων Κοινότητας Σιδηράδων

1. ΣΕΠΕΤΣΗ ΑΜΕΤ ΙΡΦΑΝ του ΜΕΜΕΤ 69
2. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΧΑΛΗΛ του ΧΟΥΣΕΪΝ 50

Αποτελέσματα υποψηφίων προέδρων Κοινότητας Στυλάριου

1. ΧΑΣΑΝ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΙΜΠΡΑΜ 88
2. ΑΧΜΕΤ ΦΕΡΔΗ του ΜΕΜΕΤ 86
3. ΜΕΜΕΤ ΙΛΧΑΝ του ΙΛΙΑΖ 7
4. ΜΕΧΜΕΤ ΑΜΕΤ του ΜΕΜΕΤ 4
5. ΠΑΛΑ ΜΟΥΖΓΕΝ του ΣΑΜΗ 3
6. ΧΑΣΑΝ ΣΕΛΛΑΧΕΔΙΝ του ΣΑΛΗ 0
-. ΛΑΤΗΦ ΑΤΝΑΝ του ΙΜΠΡΑΧΗΜ 0

ΔΗΜΟΣ  ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ - ΣΑΠΩΝ

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Αμαράντων

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΙΟΡΔΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 301
2. ΣΙΑΚΗΡ ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΟΥΚΡΗ του ΜΕΜΕΤ 146
3. ΑΧΜΕΤ ΑΪΣΕΛ του ΑΛΗ 138
4. ΕΜΟΥΡΛΑ ΑΪΣΕΛ του ΙΜΠΡΑΜ 109
5. ΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΒΕΣΙΛΕ του ΡΑΗΦ 74
6. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΕΡΓΚΙΝ του ΦΑΪΚ 68
7. ΚΙΟΥΤΣΟΥΚ ΣΑΛΗ ΣΙΝΑΝ του ΝΟΥΡΧΑΝ 50
8. ΟΥΖΕΪΡ ΑΪΝΟΥΡ του ΧΑΣΑΝ 41

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Γ'

1. ΔΕΔΕ ΧΑΣΑΝ ΤΑΝΕΡ του ΑΛΗ 336
2. ΔΟΥΓΑΝΤΖΑΛΗ ΜΕΜΕΤΟΓΛΟΥ ΦΑΤΜΑ του ΜΕΜΕΤ 219
3. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 122
4. ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 109
5. ΜΕΜΕΤ ΓΙΟΥΣΟΥΦ του ΜΕΜΕΤ 91

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α' 

1. ΑΛΗ ΝΟΥΡΤΖΑΝ του ΧΟΥΣΕΪΝ 81
2. ΜΟΥΦΤΗ ΑΛΗ ΣΕΔΑΤ του ΑΛΗ 47
3. ΚΟΜΙΤ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΣΙΝΑΝ του ΧΟΥΣΕΪΝ 14
4. ΓΙΑΚΟΥΠ ΧΑΛΗΛ του ΑΜΕΤ 6
5. ΚΑΡΑ ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΕΡΙΚΕ του ΣΕΦΚΕΤ 5

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Αμφίας

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΠΑΣΑΛΗ ΟΣΜΑΝ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΑΛΗ 56
2. ΑΛΗ ΑΧΜΕΤ ΚΑΔΗΡ του ΜΕΧΜΕΤ 35
3. ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΗΛΙΑΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 31
4. ΕΜΙΝ ΝΟΥΡΣΕΛ του ΜΕΜΕΤ 24
5. ΜΟΥΜΙΝ ΧΑΣΑΝ ΧΑΣΑΝ του ΧΑΛΗΛ 11

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Γ'

1. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΑΧΜΕΤ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 80
2. ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 41
3. ΤΑΝΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ 5
4. ΜΕΜΕΤ ΧΟΥΣΕΪΝ ΦΙΚΡΕΤ του ΜΕΧΜΕΤ 4
5. ΙΛΙΑΖ ΧΑΛΗΛ ΙΜΠΡΑΜ ΤΖΕΜΑΛ του ΛΑΤΗΦ 2

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΑΣΤΕΡΙΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16
2. ΚΑΡΑ ΧΟΤΖΑ ΙΣΜΑΗΛ ΧΑΛΗΛ του ΡΑΧΗΜ 4
3. ΓΙΟΥΣΟΥΦ ΜΠΕΚΗΡ του ΑΛΗ 3
4. ΚΑΡΑ ΑΛΗ ΤΖΕΜΑΛ ΧΑΣΑΝ του ΧΑΣΑΝ 0
5. ΚΟΥΡΟΥ ΦΑΧΡΙΕ του ΧΟΥΣΕΪΝ 0
6. ΜΟΥΜΙΝ ΧΑΣΑΝ ΟΖΛΕΜ του ΧΑΣΑΝ 0

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Αρίσβης

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΟΣΜΑΝ ΕΡΝΤΑΛ του ΟΜΕΡ 198
2. ΑΛΗ ΑΓΑ ΓΙΟΥΣΟΥΦ του ΑΡΗΦ 190
3. ΒΟΥΛΓΑΡΑΣ ΒΑΛΣΑΜΗΣ του ΚΩΝΤΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 63
4. ΚΕΛ ΧΑΣΑΝ ΑΔΕΜ ΖΕΚΙΟΥΡΕΝ του ΚΙΑΖΗΜ 59
5. ΑΧΜΕΤ ΙΣΜΑΗΛ ΓΚΙΟΥΛΣΑΧ του ΕΡΤΖΑΝ 37
6. ΓΙΑΒΑΣ ΧΟΥΣΕΪΝ ΓΚΙΟΥΛΣΕΒΙΜ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 27

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Γ'

1. ΡΕΣΗΤ ΟΝΑΪ του ΡΙΤΒΑΝ 66
2. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΧΟΥΣΕΪΝ ΝΕΤΖΑΤΙΝ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 49
3. ΚΤΕΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΥΛΛΗ 23
4. ΛΟΓΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 22
5. ΜΠΕΞΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΣΕΪΧΑΝ του ΧΑΛΗΛ ΙΜΠΡΑΜ 10

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΚΑΜΠΕΡ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΜΕΜΕΤ του ΑΪΧΑΝ 49
2. ΠΑΛΑΚ ΑΡΗΦ ΜΟΥΣΤΑΦΑ του ΧΟΥΣΕΪΝ 37
3. ΣΑΛΗ ΝΟΥΛΓΚΙΟΥΝ του ΙΜΠΡΑΜ 14
4. ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΦΥΛΛΗ 12
5. ΑΧΜΕΤ ΜΕΛΕΚ του ΡΑΣΗΜ 6

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Εβρένου

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΜΠΟΣΤΑΝΤΖΗ ΑΚΗΦ του ΧΑΚΗ 118
2. ΣΑΛΗ ΓΟΥΡΤΖΑΝ του ΧΟΥΣΕΪΝ 47
3. ΚΑΡΑ ΑΛΗ ΒΕΪΣΕΛ του ΧΟΥΣΕΪΝ 37
4. ΜΠΑΛΤΑ ΑΜΕΤ του ΜΕΜΕΤ 31
5. ΓΙΟΥΣΟΥΦ ΜΕΜΕΤ ΜΕΜΕΤ του ΑΜΕΤ 29
6. ΑΧΜΕΤ ΕΜΙΝ ΣΕΒΤΖΑΝ του ΧΑΚΗ 16
7. ΧΟΥΣΕΪΝ ΜΕΡΑΛ του ΣΕΜΠΑΧΕΤΙΝ 13
8. ΠΙΣΚΑ ΜΕΜΕΤΑΛΗ ΣΕΪΧΑΝ του ΑΧΜΕΤ 10

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Γ'

1. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΜΟΥΣΤΑΦΑ του ΦΕΪΜ 76
2. ΚΙΟΡ ΑΜΕΤ ΕΜΒΕΡ του ΑΜΕΤ 54
3. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΑΝΝΟΥΛΑ του ΠΕΤΡΟΥ 31
4. ΝΤΑΟΥΤ ΣΕΖΙΕ του ΜΕΜΕΤ 5
5. ΜΕΜΕΤΑΛΗ ΕΜΙΝΕ του ΒΕΛΗ 3

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΠΙΣΚΑ ΕΝΕΣ του ΑΜΕΤ 41
2. ΒΕΡΓΚΑΝ ΙΔΡΙΣ του ΦΕΪΜΗ 30
3. ΠΙΛΙΟΥΚ ΜΠΑΣΗ ΑΪΣΕ του ΙΔΡΙΣ 11
4. ΧΡΗΣΤΑΚΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 5
5. ΙΜΑΜ ΦΑΤΜΕ του ΜΕΧΜΕΤ 4
6. ΜΠΑΪΡΑΜ ΜΕΜΕΤ του ΑΜΕΤ 3

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Κρωβύλης

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΔΗΜΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 120
2. ΧΑΣΑΝ ΝΟΥΡΙΤΙΝ του ΧΟΥΣΕΪΝ 79
3. ΛΥΤΟΥΔΗ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 45
4. ΚΟΥΡΟΥ ΣΑΛΗ ΧΟΥΣΕΪΝ ΓΚΙΟΥΡΣΕΛ του ΑΛΗ 44
5. ΚΙΚΛΙΚ ΜΕΜΕΤ ΝΕΖΙΧΑ του ΑΜΕΤ 6

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΜΠΟΥΔΟΥΡ ΧΑΣΑΝ ΕΡΧΑΝ του ΙΛΧΑΝ 107
2. ΜΠΙΛΙΑΛ ΑΪΧΑΝ του ΧΟΥΣΕΪΝ 64
3. ΔΗΜΑΔΗ ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ 38
4. ΑΛΗ ΓΚΙΟΥΛΦΕΡ του ΡΑΣΗΜ 7
5. ΜΕΜΕΤΑΛΗ ΣΑΛΙΧΑ του ΙΜΠΡΑΜ 3

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Λοφαρίου

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΝΤΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 120
2. ΓΙΟΥΣΟΥΦ ΕΡΚΑΝ του ΡΕΤΖΕΠ 47
3. ΜΕΧΜΕΤ ΑΡΙΦ του ΕΜΙΝ 44
4. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 32
5. ΚΩΣΤΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 70
2. ΚΕΡΑΤΖΗ ΤΟΥΝΤΖΕΗ του ΣΕΡΙΦ 38
3. ΧΑΛΗΛ ΝΕΖΝΤΕΤ του ΜΕΜΕΤ 30
4. ΒΕΡΓΑΔΗ ΠΑΣΑΚΑΛΟΥ ΑΝΝΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ 29
5. ΓΟΥΔΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 24
6. ΜΕΜΕΤ ΣΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΣΑΜΠΡΗ του ΜΕΜΕΤ 10
7. ΧΟΥΣΕΪΝ ΑΪΣΕ του ΧΑΛΗΛ 8
8. ΙΣΜΑΗΛ ΕΜΙΝΕ του ΜΕΜΕΤ 2

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Μαρωνείας

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 119
2. ΝΙΚΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 73
3. ΧΑΛΗΛ ΧΑΛΗΛ του ΧΟΥΣΕΪΝ 65
4. ΚΑΜΑΛΙΑΝ ΔΑΥΪΔ του ΒΟΛΟΝΤΙΑ 36
5. ΚΟΚΚΙΝΙΔΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ 22
6. ΜΑΝΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 3

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΚΟΥΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 101
2. ΧΑΤΖΗΦΡΑΝΤΖΗΣ ΜΟΣΧΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 66
3. ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 55
4. ΜΙΣΑΗΛΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 24
5. ΣΤΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ 23
6. ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 7
7. ΧΑΪΔΑΡ ΝΕΣΛΙΧΑΝ του ΧΑΛΙΤ 6

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Γ'

1. ΠΕΤΡΟΥ ΚΟΜΝΗΝΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 106
2. ΤΣΑΚΙΡΗ ΡΟΥΣΣΑ του ΠΕΤΡΟΥ 65
3. ΖΕΡΒΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 23
4. ΧΑΤΖΗ ΒΛΑΣΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΕΤΡΟΥ 17
5. ΒΑΛΤΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 13
6. ΡΑΣΗΜ ΣΕΜΠΙΛ του ΖΕΚΗ ΜΟΥΡΕΜ 6

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Μιράνων

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Γ'

1. ΧΑΣΑΝ ΣΑΛΗ του ΧΑΛΗΛ 198
2. ΚΟΜΟΤΗΛ ΧΑΛΗΛ ΕΣΗΝ του ΡΕΤΖΕΠ 159
3. ΜΠΟΔΟΥΡ ΜΕΜΕΤ ΤΟΥΡΚΓΚΑΪ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 52
4. ΜΟΥΜΙΝ ΤΟΥΡΓΚΑΪ του ΧΑΚΗ 31
5. ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ ΧΑΣΙΕ του ΣΟΥΚΡΗ 5
6. ΚΑΡΑ ΜΕΜΕΤ ΧΑΤΙΤΖΕ του ΧΑΣΑΝ 4

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΧΑΜΠΗΠΟΓΛΟΥ ΕΡΤΖΑΝ του ΑΛΗ 125
2. ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ ΤΖΕΪΧΟΥΝ του ΤΖΕΜΙΛ του 99
3. ΑΜΕΤ ΧΑΣΑΝ του ΑΛΗ 28
4. ΜΠΕΚΗΡ ΜΕΜΕΤ ΦΑΤΜΕ του ΣΕΡΗΦ 2
5. ΧΑΤΖΗΛ ΧΑΤΙΤΖΕ του ΜΕΛΗ 1

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Δ'

1. ΜΕΜΕΤ ΑΛΗ ΤΟΥΡΧΑΝ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 102
2. ΓΙΟΥΣΜΠΑΣΗ ΑΜΕΤ ΣΕΡΔΑΡ του ΑΧΜΕΤ 72
3. ΧΑΛΗΛ ΙΒΡΑΜ ΧΑΤΙΤΖΕ του ΙΣΜΑΗΛ 10
4. ΜΕΜΕΤ ΡΑΜΑΝΤΑΝ ΡΕΜΖΗ του ΜΑΜΟΥΤ 3
5. ΜΠΕΚΗΡ ΑΜΕΤΟΓΛΟΥ ΜΠΕΛΚΙΝ του ΧΑΣΑΝ 1

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΜΑΜΟΥΤΛΑΡ ΧΑΛΗΛ του ΤΑΧΗΡ 35
2. ΓΙΟΥΖΜΠΑΣΗ ΟΣΜΑΝ του ΜΕΣΟΥΤ 23
3. ΡΑΜΑΔΑΝ ΧΑΣΑΝ του ΧΟΥΣΕΪΝ 6
4. ΡΕΣΗΤ ΧΟΥΣΕΪΝ ΜΠΑΧΑΡ του ΧΟΥΣΕΪΝ 5
5. ΧΟΥΣΕΪΝ ΤΣΑΚΜΑΚ ΛΟΥΤΦΙΕ του ΧΟΥΣΕΪΝ 4

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Ξυλαγανής

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Γ'

1. ΒΟΥΤΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΟΥ 338
2. ΓΙΑΜΟΥΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 229
3. ΡΙΖΟΓΑΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 110
4. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 92
5. ΔΟΥΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ 82
6. ΡΙΖΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 39

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΔΟΝΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 256
2. ΣΤΟΓΙΑΝΤΣΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΟΥ 203
3. ΤΑΓΚΟΥΛ ΣΑΪΤ ΧΟΥΣΕΪΝ ΑΜΕΤ του ΑΛΗ 77
4. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 76
5. ΤΣΙΚΑΛΙΔΟΥ ΕΛΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 22
6. ΡΑΜΑΝΤΑΝ ΣΕΜΠΙΧΑ του ΦΕΪΜ 8

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΔΟΥΔΟΥΛΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ 124
2. ΟΜΕΡ ΓΙΑΧΓΙΑ του ΜΟΥΜΙΝ 64
3. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 56
4. ΝΙΚΗΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΑΒΒΑ 56
5. ΜΠΕΛΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΣΤΑΥΡΟΥ 47
6. ΓΚΑΜΠΡΑΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 34
7. ΚΟΥΠΕΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΜΙΧΑΗΛ 29
8. ΚΙΠΤΗ ΑΜΕΤ ΣΕΛΤΣΟΥΚ του ΙΣΜΑΗΛ 21

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Προσκυνητών

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΠΑΡΑΣΚΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 270
2. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 68
3. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 54
4. ΜΟΥΡΕΛΑΤΟΥ ΣΤΑΜΟΥΛΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 47
5. ΤΑΝΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 45
6. ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 42

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΜΠΟΓΙΟΥΚΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 75
2. ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 55
3. ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 47
4. ΤΑΝΑΝΑΚΗ ΣΙΔΕΡΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ 15
5. ΜΗΤΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 10

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Γ'

1. ΝΑΛΜΠΑΝΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 73
2. ΒΟΥΡΝΟΥΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΗΡΑΚΛΗ 30
3. ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 26
4. ΓΙΑΝΝΑΚΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 25
5. ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 11

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Σαπών

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΜΑΡΟΥΦΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 469
2. ΚΑΔΗ ΑΛΗ του  ΧΑΛΗΛ 428
3. ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΥΜΕΩΝ 262
4. ΝΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 257
5. ΓΙΑΝΝΕΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 253
6. ΝΕΜΙΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 249
7. ΚΙΟΥΠΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 248
8. ΓΚΑΖΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 241
9. ΚΙΟΣΕ ΑΧΜΕΤ ΧΑΣΑΝ του ΑΧΜΕΤ 219
10. ΑΜΕΤ ΓΟΚΤΣΕ του ΜΟΥΜΙΝ 137
11. ΣΑΛΗ ΜΕΣΟΥΤ του ΕΦΡΑΗΜ 119

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Γ'

1. ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 290
2. ΣΚΟΠΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 201
3. ΑΥΓΕΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 124
4. ΝΟΥΡΗ ΛΙΑΤΗΦ ΛΑΤΗΦ του ΣΕΡΗΦ 104
5. ΜΕΜΕΤ ΜΟΥΡΑΤ του ΜΕΜΕΤ 73
6. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΝΑΤΑΛΙΑ του ΣΥΜΕΩΝ 59
7. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 48
8. ΟΥΣΤΑ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΖΕΫΝΕΠ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 27
9. ΑΠΤΟΥΡΑΧΜΑΝ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΝΤΕΝΙΖ του ΣΕΦΚΕΤ 23
10. ΕΜΗΝ ΡΕΪΧΑΝ του ΤΕΦΗΚ 21
11. ΧΟΥΣΕΪΝ ΤΑΧΣΙΝ ΜΙΧΡΙΜΠΑΝ του ΜΟΥΡΑΤ 11

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΑΥΓΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 140
2. ΔΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 95
3. ΣΑΔΗΚ ΣΑΔΗΚ του ΧΟΥΣΕΪΝ 56
4. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 45
5. ΧΟΥΣΕΪΝ ΤΑΧΣΙΝ ΚΑΔΗΡ του ΣΕΜΠΑΕΤΙΝ 35
6. ΠΟΖΟΦΙΔΟΥ ΕΜΜΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 29
7. ΚΑΡΑ ΑΛΗ ΦΕΪΜΕ του ΣΕΦΕΤΙΝ 18

Αποτελέσματα υποψηφίων προέδρων Κοινότητας Ιασίου

1. ΜΑΡΘΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 85
2. ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 3

Αποτελέσματα υποψηφίων προέδρων Κοινότητας Ιμέρου

1. ΓΚΟΥΤΡΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 99
2. ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 81
3. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 79
4. ΓΚΟΥΤΟΥΣΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 61

Αποτελέσματα υποψηφίων προέδρων Κοινότητας Κιζάριον

1. ΚΑΛΛΙΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΑΒΒΑ 33
2. ΑΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19
3. ΠΑΓΚΟΖΙΔΗΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 7

Αποτελέσματα υποψηφίων προέδρων Κοινότητας Νέας Σάντας

1. ΤΣΑΡΑΓΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 113

Αποτελέσματα υποψηφίων προέδρων Κοινότητας Πελαγίας

1. ΓΙΑΝΝΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 56
2. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 47
3. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1

Αποτελέσματα υποψηφίων προέδρων Κοινότητας Στρύμης (Στρύμνης)

1. ΝΤΟΓΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 150
2. ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 122
3. ΚΑΡΧΑΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 56
4. ΜΠΟΥΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ 28


ΔΗΜΟΣ ΙΑΣΜΟΥ

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Αμαξάδων

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΚΙΝΑΛΗ ΙΚΣΑΝ του ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ 210
2. ΚΙΟΣΕ ΑΪΣΕ του ΚΙΑΜΗΛ 190
3. ΧΑΤΖΗ ΑΜΕΤ ΑΔΕΜ του ΣΑΛΗ 179
4. ΧΑΤΖΗΧΟΥΣΕΪΝ ΤΟΥΡΓΑΪ του ΣΑΛΗ 131
5. ΑΛΜΠΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 38
6. ΓΙΟΥΡΤΣΙΟΥ ΑΜΕΤ του ΜΕΜΕΤ 20
7. ΚΟΤΖΙΑ ΧΑΣΑΝ ΚΕΡΤΣΜΠΑΝ του ΤΑΣΗΜ 18
8. ΑΛΗ ΤΖΙΔΕΜ του ΑΡΗΦ 17

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Γ'

1. ΓΙΑΛΟΥΤΣ ΝΙΑΖΗ του ΧΑΣΑΝ 159
2. ΜΑΝΤΡΑΤΖΗ ΑΤΝΑΝ του ΑΧΜΕΤ 105
3. ΧΟΥΣΕΪΝ ΟΥΝΑΪ του ΣΙΑΜΠΑΝ 59
4. ΑΛΑΤΖΑ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 36
5. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΤΖΕΜΗΛ του ΜΕΜΕΤ 29
6. ΡΑΣΗΤ ΦΑΤΜΕ του ΙΣΜΑΗΛ 1

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΧΑΛΗΛ ΑΪΝΤΙΝ του ΡΕΤΖΕΠ 110
2. ΖΑΦΕΙΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 50
3. ΜΟΛΛΑ ΟΜΕΡ ΤΖΕΪΧΑΝ του ΡΑΜΑΔΑΝ 37
4. ΜΠΟΥΡΝΤΟΥΚ ΤΑΝΕΡ του ΝΙΑΖΗ 27
5. ΧΑΤΖΗ ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΑΜΠΑΝ του ΜΟΥΜΙΝ 26
6. ΣΑΡΗ ΤΖΕΛΑΕΤΙΝ του ΑΧΜΕΤ 22
7. ΝΕΣΤΑΝ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΙΣΜΑΗΛ 4
8. ΚΙΡΤΖΑΛΗ ΧΑΛΗΛ ΦΑΤΜΕ του ΣΑΜΠΑΝ 2

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Αμβροσίας

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΔΗΜΟΤΖΙΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 226
2. ΜΠΑΣΔΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 224
3. ΖΑΒΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 159
4. ΜΠΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 121
5. ΓΚΕΒΡΕΚΗ ΔΙΑΛΕΧΤΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 68
6. ΤΟΠΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 33
7. ΓΙΟΥΣΟΥΦ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΣΑΛΗ 28
8. ΠΑΣΑΛΗ ΜΕΜΕΤ του ΧΑΣΗΜ 4

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΕΜΙΝ ΟΜΟΥΡ του ΕΜΙΝ 80
2. ΙΣΜΑΗΛ ΤΑΧΣΙΝ του ΣΕΦΚΕΤ 44
3. ΑΡΗΦ ΟΣΜΑΝ του ΦΕΪΖ 41
4. ΡΑΜΑΝΤΑΝ ΜΕΜΕΤ του ΑΜΕΤ 32
5. ΜΟΥΜΗΝ ΜΟΥΜΗΝ του ΕΡΧΑΝ 30
6. ΧΑΛΗΛ ΜΗΝΕ του ΤΖΕΓΚΙΖ 5
7. ΡΑΜΑΝΤΑΝ ΕΛΗΦ του ΝΑΣΟΥΦ 5
8. ΝΑΗΛ ΤΖΕΝΕΤ του ΣΑΜΠΡΗ 1

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Ασωμάτων

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Γ'

1. ΣΑΛΗΧ ΣΑΜΠΑΝ του ΧΟΥΣΕΪΝ 220
2. ΚΑΤΣΑΚΟΓΛΟΥ ΑΪΧΑΝ του ΧΟΥΣΕΪΝ 164
3. ΧΑΣΑΝ ΕΡΟΛ του ΜΟΥΜΗΝ 135
4. ΑΛΗ ΜΟΛΛΑ ΓΚΙΟΥΛΧΑΝ του ΤΖΕΜΗΛ 130
5. ΝΙΖΑΜ ΑΧΜΕΤ ΡΑΪΜτου ΡΑΧΜΑΝ 120
6. ΤΕΦΙΚ ΝΕΣΕ του ΙΜΠΡΑΪΜ 111
7. ΚΙΑΜΗΛ ΟΡΧΑΝ του ΧΟΥΣΕΪΝ 110
8. ΝΤΑΟΥΤ ΑΛΗ του ΡΕΤΖΕΠ 86
9. ΑΛΗ ΑΪΣΕ του ΝΑΗΜ 56
10. ΚΑΪΤΖΑΚ ΜΕΧΜΕΤ ΑΪΣΟΥΝ του ΕΚΡΕΜ 54
11. ΕΥΓΕΝΙΔΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΜΠΑΛΤΖΗ ΣΕΡΔΑΡ του ΕΡΟΥΛ 210
2. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΝΟΥΡΕΤΙΝ του ΣΑΛΗ 208
3. ΑΜΕΤ ΝΙΛΑΪ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 125
4. ΜΕΜΕΤ ΕΜΙΝΕ του ΜΕΜΕΤ 121
5. ΑΜΕΤ ΤΖΟΚΣΟΥΝ του ΑΧΜΕΤ 118
6. ΔΙΚΜΕ ΕΜΙΝΕ του ΕΚΡΕΜ 110
7. ΕΜΙΝΤΣΕ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΜΟΥΜΙΝ 109
8. ΣΑΛΗ ΤΣΑΟΥΣ ΧΑΣΑΝ του ΡΙΤΒΑΝ 99
9. ΜΟΥΡΑΤ ΣΟΥΚΡΗ του ΜΕΧΜΕΤ 93
10. ΙΣΜΑΗΛ ΤΣΑΟΥΣ ΣΑΛΗΧ του ΜΟΥΜΙΝ 64
11. ΑΡΑΠ ΑΜΕΤ ΜΠΕΛΓΙΝ του ΧΟΥΣΕΪΝ 17

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΔΟΥ ΕΛΛΗ του ΙΩΑΝΝΗ 51
2. ΒΙΝΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 45
3. ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 42
4. ΤΣΕΝΤΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 36
5. ΚΕΧΑΓΙΑ ΣΑΚΗΡ ΦΕΡΙΧΑ του ΜΕΜΕΤ 30
6. ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ 22
7. ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 9

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Ιάσμου

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΜΠΟΥΚΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 642
2. ΤΣΙΛΙΓΓΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 550
3. ΓΕΜΕΝΕΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΟΦΟΚΛΗ 219
4. ΚΑΖΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 178
5. ΜΕΛΑΪΜΗ ΡΩΞΑΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 173
6. ΡΟΥΣΤΕΜ ΜΟΥΜΙΝ του ΕΜΙΝ 124
7. ΜΠΑΪΡΑΜ ΦΙΚΡΗ του ΦΙΚΡΗ 82
8. ΣΑΛΗ ΦΑΪΖΕ του ΧΑΣΑΝ 17

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΕΡΚΕΚ ΟΥΝΑΛ του ΣΑΜΠΑΝ 405
2. ΚΑΜΠΑ ΤΖΟΥΝΕΪΤ του ΜΟΥΜΙΝ 340
3. ΜΟΥΜΙΝ ΟΥΖΕΪΡ του ΣΑΛΗ 266
4. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΚΕΝΑΝ του ΣΕΛΑΜΗ 244
5. ΙΣΜΑΗΛ ΣΑΜΠΡΗ του ΡΙΤΒΑΝ 243
6. ΚΙΛΙΤΣ ΖΟΥΧΑΛ του ΤΟΥΡΚΑΪ 138
7. ΧΑΛΗΛ ΤΖΕΛΑΛ του ΜΟΥΜΙΝ 114
8. ΧΟΥΣΕΪΝ ΟΥΜΙΤ του ΜΟΥΜΙΝ 114
9. ΜΕΧΜΕΤ ΔΕΡΙΑ του ΝΕΤΖΑΤΙΝ 111
10. ΜΠΙΜΠΑΣΗ ΓΚΙΟΥΛΧΑΝ του ΣΑΜΠΡΗ 83
11. ΚΕΡΕΜ ΧΑΤΙΤΖΕ του ΟΜΕΡ 78

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Γ'

1. ΣΑΛΗ ΣΕΡΝΤΑΛ του ΣΑΛΗ 188
2. ΣΕΛΗΜ ΑΪΧΑΝ του ΡΑΜΑΔΑΝ 178
3. ΧΟΥΣΕΪΝ ΑΚΑΝ του ΜΟΥΜΙΝ 112
4. ΜΟΛΛΑ ΧΑΜΔΗ του ΑΜΕΤ 103
5. ΜΕΧΜΕΤ ΕΤΖΕΜ του ΟΖΤΣΑΝ 80
6. ΧΑΣΑΝ ΣΑΔΟΥΛΛΑ του ΝΑΣΟΥΦ 13
7. ΣΑΪΤ ΣΕΒΑΛ του ΦΑΡΗ 9
8. ΤΑΧΣΗΜ ΟΓΛΟΥ ΑΪΝΟΥΡ του ΝΟΥΡΗ 5
9. ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ ΑΪΣΕ του ΣΑΪΤ 3

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Ληνού

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΜΟΥΜΙΝ ΡΑΜΑΔΑΝ του ΦΑΪΚ 49
2. ΡΑΜΑΔΑΝ ΜΟΥΜΙΝ του ΑΧΜΕΤ 46
3. ΧΑΣΑΝ ΓΚΟΥΝΑΪ του ΝΙΑΖΗ 39
4. ΧΟΥΣΕΪΝ ΤΟΥΝΤΖΑΪ του ΑΜΕΤ 35
5. ΜΕΜΕΤ ΤΑΧΗΡ του ΜΕΜΕΤ 32
6. ΑΧΜΕΤ ΝΑΤΖΙΕ του ΑΜΕΤ 26
7. ΓΙΑΣΑΡ ΒΙΛΤΑΝ του ΜΕΜΕΤ 25
8. ΧΑΛΗΛ ΜΠΑΣΗ ΑΧΜΕΤ ΓΚΙΟΥΛΣΟΥΜ του ΣΙΟΥΚΡΗ 22

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΕΜΡΑΧ του ΣΑΛΗΧ 99
2. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΕΡΔΑΛ του ΣΕΡΑΦΕΔΙΝ 51
3. ΑΛΗ ΦΕΡΙΣΤΕ του ΜΟΥΜΙΝ 31
4. ΧΟΥΣΕΪΝ ΕΡΚΑΝ του ΑΛΗ ΟΣΜΑΝ 10
5. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΑΡΗΦ ΦΑΤΜΕ του ΜΠΙΛΑΛ 3

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Μέγα Πιστού

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΧΑΣΑΝ ΣΕΡΧΑΤ του ΤΖΕΜΑΛΗ 128
2. ΙΔΡΙΖ ΙΛΚΕΡ του ΧΑΣΑΝ 108
3. ΙΜΠΡΑΜ ΧΑΣΑΝ του ΦΑΪΚ 100
4. ΧΟΥΣΕΪΝ ΟΛΤΖΑΪ του ΝΕΤΖΔΕΤ 76
5. ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ ΜΟΥΜΙΝ του ΓΚΑΛΗΠ 64
6. ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ ΝΙΑΦΕΡ του ΧΟΥΣΕΪΝ 47
7. ΧΑΤΖΗΪΜΠΡΑΜ ΜΠΟΥΣΡΑ του ΑΜΕΤ 38
8. ΜΟΥΜΙΝ ΤΖΙΑΪΝΤΕ του ΣΙΑΜΠΑΝ 14

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΧΟΥΣΕΪΝ ΜΟΥΣΤΑΦΑ του ΣΟΥΚΡΗ 121
2. ΧΟΥΣΕΪΝ ΝΑΪΑ του ΣΕΝΤΑΤ 99
3. ΙΜΠΡΑΜ ΕΛΙΦ του ΣΕΝΟΛ 28
4. ΧΑΣΑΝ ΧΑΣΑΝ του ΣΑΚΗΡ 15
5. ΙΣΜΑΗΛ ΓΙΑΣΕΜΙΝ του ΦΕΡΟΥΖ 5

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Μίσχου

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΑΜΕΤ ΟΖΓΚΙΟΥΡ του ΦΕΝΤΑΗ 115
2. ΤΣΟΝΚΑ ΜΠΙΛΑΛ του ΑΛΗ 77
3. ΒΕΛΗ ΝΙΔΑ του ΜΟΥΜΙΝ 75
4. ΙΜΠΡΑΜ ΟΡΑΛ του ΙΜΠΡΑΜ 71
5. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΓΕΣΙΜ του ΜΕΜΕΤ 56
6. ΜΠΑΪΡΑΜ ΟΓΛΟΥ ΧΕΜΕΤΕ του ΣΑΛΗ 38

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΕΡΔΑΛ του ΡΑΜΑΔΑΝ 114
2. ΜΟΥΜΙΝ ΚΕΝΑΝ του ΕΚΡΕΜ 89
3. ΟΣΜΑΝ ΣΕΛΕΑΤΙΝ του ΧΑΣΑΝ 67
4. ΜΟΥΜΙΝ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΜΕΜΕΤΑΛΗ 47
5. ΣΑΚΑΛΗ ΕΣΕΝΓΚΙΟΥΛ του ΤΖΕΜΑΛΗ 18
6. ΙΣΜΑΗΛ ΤΟΥΛΑΪ του ΡΕΤΖΕΠ 3

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Πολυάνθου

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΧΑΣΑΝ ΕΣΙΝ του ΕΜΙΝ 132
2. ΤΖΑΝΑΒΑΡ ΑΛΗ ΕΡΤΖΑΝ του ΝΕΝΤΙΜ 125
3. ΜΟΥΜΙΝ ΔΟΥΪΓΟΥ του ΧΑΛΗΤ 108
4. ΧΑΣΑΝ ΕΜΡΑΧ του ΜΟΥΜΙΝ 85
5. ΧΟΥΣΕΪΝ ΕΚΡΕΜ του ΤΕΦΙΚ 51
6. ΟΣΜΑΝ ΟΣΜΑΝ του ΣΑΛΗ 11

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΧΟΥΜΕΤ ΜΟΥΜΙΝ του ΑΧΜΕΤ 144
2. ΑΧΜΕΤ ΧΑΚΑΝ του ΣΟΥΚΡΗ 46
3. ΜΕΜΕΤ ΜΕΛΤΕΜ του ΤΟΥΡΧΑΝ 28
4. ΓΙΟΥΝΟΥΖ ΦΑΗΚ του ΜΕΧΜΕΤ 25
5. ΑΠΤΟΥΡΑΧΜΑΝ ΜΠΑΧΑΡ του ΡΕΣΗΤ 6

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Σάλπης

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΚΟΥΤΣΟΜΙΧΑΛΗ ΖΩΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 148
2. ΠΑΤΤΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 134
3. ΚΑΤΡΑΝΤΖΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ 100
4. ΜΠΙΤΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 89
5. ΚΑΡΑ ΕΜΙΝ ΕΡΔΙΝΤΣ του ΕΜΡΟΥΛΑ 45
6. ΑΡΗΦ ΠΙΝΑΡ του ΜΟΥΜΙΝ 5
7. ΓΙΑΓΚΟΣ ΑΝΤΙΛΕ του ΑΝΤΗΛ 3

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 66
2. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΣΕΪΜ του ΙΜΠΡΑΜ 16
3. ΤΑΧΣΙΝ ΜΕΡΝΤΟΥΝ του ΧΙΛΜΗ 13
4. ΧΑΛΗΛ ΣΕΡΙΚΕ του ΧΑΖΜΗ 9
5. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΑΪΧΑΝ του ΤΖΕΜΑΛΗ 4
6. ΑΛΗ ΝΕΤΖΙΑΤΙΝ του ΝΙΑΖΗ 2
7. ΣΑΛΗ ΖΕΪΣ του ΣΑΛΗ 0
8. ΣΕΒΔΑΛΗ ΦΕΡΙΝΤΕ του ΝΑΣΟΥΦ 0

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Γ'

1. ΙΣΜΑΗΛ ΦΕΡΙΧΑ του ΜΠΕΚΗΡ 14
2. ΡΑΠΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 8
3. ΑΜΥΓΔΑΛΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ 4
4. ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 3
5. ΜΑΛΚΟΤΣΗ ΚΑΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 2
6. ΡΑΣΗΤ ΡΑΗΦ του ΡΑΜΑΝΤΑΝ 1

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Σώστη

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΚΑΛΠΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 143
2. ΚΕΠΕΤΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 111
3. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 111
4. ΤΟΚΟΥΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 79
5. ΑΜΕΤ ΣΙΑΜΠΑΝ του ΜΕΜΕΤ 72
6. ΤΟΠΑΛ ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ ΑΪΣΕ του ΣΑΛΗΜ 35

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΧΟΥΣΕΪΝ ΝΕΤΖΙΜΠΕΤΙΝ του ΑΜΕΤ 88
2. ΑΜΕΤ ΑΪΣΕ του ΝΕΖΗΡ 59
3. ΧΑΣΑΝ ΣΕΖΕΡ του ΧΟΥΣΕΪΝ 51
4. ΜΠΑΪΡΑΜ ΧΑΛΗΛ του ΧΑΜΠΙΑ 44
5. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΕΡΔΑΛ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 39
6. ΑΡΗΦ ΜΟΥΜΙΝ του ΓΙΟΥΣΟΥΦ 25
7. ΝΤΕΛΗ ΧΑΣΑΝ ΑΪΣΕ του ΓΙΑΒΕΡ 24
8. ΧΑΣΑΝ ΝΙΛΙΟΥΦΕΡ του ΡΕΤΖΕΠ 21

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Κερασέας

1. ΜΟΥΜΙΝ ΣΑΛΗ του ΡΑΜΑΝΤΑΝ 5
2. ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ ΡΑΧΗΜ του ΙΜΠΡΑΜ 4
3. ΜΟΥΜΙΝ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΜΠΑΪΡΑΜ 2


ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Αράτου

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων συνδυασμού Γ'

1. ΑΧΜΕΤ ΣΕΡΚΑΝ του ΑΧΜΕΤ 156
2. ΙΜΠΡΑΗΜ ΙΜΠΡΑΧΗΜ του ΧΟΥΣΕΪΝ 102
3. ΣΑΔΙΚ ΕΡΧΑΝ του ΧΑΛΗΛ 37
4. ΙΜΠΙΣ ΧΟΥΣΕΪΝ ΓΙΑΣΕΜΙΝ του ΜΕΜΕΤ 36
5. ΤΑΤΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 13
6. ΚΙΠΤΗ ΣΑΛΗ ΣΕΒΙΛ του ΣΑΛΗ 6

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΑΜΕΤ ΑΜΕΤ του ΜΕΜΕΤ 97
2. ΧΑΣΑΝ ΝΟΥΡΣΕΛ του ΧΟΥΣΕΪΝ 42
3. ΑΠΡΙΑ ΧΑΣΑΝ ΧΑΣΑΝ του ΧΑΛΗΛ 36
4. ΡΑΪΜ ΤΣΑΓΙΤ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 32
5. ΑΛΕΥΡΑ ΜΑΡΙΑΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 31

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΣΑΛΗ ΙΣΜΑΗΛ του ΣΕΛΑΪΔΗΝ 141
2. ΜΠΑΪΡΑΜ ΜΕΜΕΤ ΜΠΟΥΡΑΚ του ΣΕΝΟΛ 58
3. ΣΑΛΗ ΙΜΠΡΑΗΜ του ΣΕΛΑΪΔΗΝ 32
4. ΣΟΛΑΚ ΣΑΛΗ ΑΪΛΑ του ΑΛΗ 15
5. ΣΑΔΗΚ ΣΕΒΗΜ του ΣΑΛΗ 1

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Αρρριανών

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΑΛΗ ΟΚΤΑΪ του ΜΠΟΥΡΧΑΝ 340
2. ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ ΡΙΤΒΑΝ του ΕΣΑΤ 265
3. ΣΑΛΗ ΣΙΝΑΝ του ΓΙΑΚΟΥΠ 253
4. ΧΑΣΑΝ ΝΑΣΜΙΕ του ΑΜΕΤ 92
5. ΤΖΑΡΑ ΡΑΜΠΙΑ του ΧΑΣΑΝ 36
6. ΑΛΗ ΟΖΛΕΜ του ΑΪΝΤΙΝ 27
7. ΓΙΑΚΟΥΚΛΗ ΑΪΦΕΡ του ΝΕΝΤΗΜ 23
8. ΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΝΑΛΑΝ του ΚΙΑΜΗΛ 21

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Αρχοντικών

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΠΑΛΑΖ ΜΟΥΣΤΑΦΑ του ΧΑΣΑΝ 114
2. ΚΙΡ ΑΜΕΤ ΧΑΣΑΝ ΧΑΣΑΝ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 55
3. ΜΟΛΛΑ ΕΡΚΑΝ του ΕΡΧΑΝ 35
4. ΧΟΥΣΕΪΝ ΑΪΣΕ του ΧΟΥΣΕΪΝ 14
5. ΚΑΜΠΕΡ ΝΑΓΚΙΧΑΝ του ΜΕΜΕΤ 3
6. ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΟΥΑΤ του ΑΡΗΦ 1
7. ΚΑΡΑ ΣΑΛΗ ΤΖΑΪΔΕ του ΓΙΟΥΣΟΥΦ 0

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΑΧΜΕΤ ΜΟΥΣΤΑΦΑ του ΧΑΣΑΝ 85
2. ΜΟΛΛΑ ΜΕΧΜΕΤ του ΧΑΛΗΛ 34
3. ΜΕΜΕΤ ΕΦΕΝΤΗ ΜΗΝΕΒΕΡ του ΧΟΥΣΕΪΝ 8
4. ΜΟΥΦΤΗ ΧΑΣΑΝ ΜΟΥΣΤΑΦΑ του ΝΑΖΜΗ 5
5. ΚΑΡΑ ΑΛΗ ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ ΦΕΡΙΣΤΕ του ΑΧΜΕΤ 3
6. ΤΣΑΝΤΙΡΜΑ ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΑΝΕΜ του ΜΠΟΥΡΧΑΝ 1

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Βραγιάς

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΙΣΜΑΗΛ ΖΑΦΕΡ του ΦΑΔΗΛ 108
2. ΑΜΕΤ ΧΑΪΡΕΤΙΝ του ΚΙΑΜΗΛ 60
3. ΦΕΡΑΤ ΧΑΛΗΛ ΦΕΤΙΕ του ΕΖΝΖΑΝ 47
4. ΚΙΟΥΤΣΟΥΚ ΑΜΕΤ ΤΟΥΡΧΑΝ του ΜΠΟΥΡΧΑΝ 36
5. ΝΕΖΗΡ ΣΑΛΗ ΝΙΑΖΗ του ΝΕΑΖΗ 14
6. ΧΑΣΑΝ ΦΕΡΙΔΕ του ΣΕΡΑΦΕΔΙΝ 11
7. ΧΟΥΣΕΪΝ ΖΕΪΡΑ του ΑΛΗ 7

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Γ'

1. ΡΕΣΗΤ ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΙΑΜΠΑΝ του ΧΑΣΑΝ 96
2. ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΑΜΕΤ ΜΕΜΕΤ του ΑΜΕΤ 45
3. ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΕΒΑΛ του ΜΕΜΕΤ 43
4. ΑΜΕΤ ΑΡΗΦ του ΟΥΤΖΕΛ 5
5. ΦΕΪΖ ΧΑΣΑΝ ΦΑΤΜΕ του ΑΛΗ 5
Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'
1. ΑΜΕΤ ΑΪΝΤΟΥΝ του ΑΛΗ 11
2. ΑΧΜΕΤ ΙΜΠΡΑΧΗΜ του ΙΣΜΑΗΛ 9
3. ΙΜΠΡΑΗΜ ΖΕΪΝΕΠ του ΣΟΥΚΡΗ 1
4. ΟΣΜΑΝ ΦΑΤΜΕ του ΜΕΜΕΤ 1
5. ΧΟΥΣΕΪΝ ΙΣΜΑΗΛ του ΜΕΜΕΤΑΛΗ 0

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Δαρμένης

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Γ'

1. ΛΑΤΗΦ ΣΑΛΗ του ΜΕΜΕΤ 129
2. ΜΑΜΟΥΤ ΜΕΜΕΤ ΑΜΠΤΟΥΛΑΧ του ΜΕΜΕΤ 38
3. ΣΑΛΗ ΣΑΛΗ του ΟΣΜΑΝ 27
4. ΧΑΤΖΗ ΓΙΑΚΟΥΠ ΧΑΣΑΝ ΜΟΥΖΕΓΙΕΝ του ΧΑΣΑΝ 12
5. ΑΛΗ ΣΕΡΒΙΕΝ του ΖΕΚΙΡΙΕ 11

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΑΜΕΤ ΙΜΠΡΑΜ ΑΔΝΑΝ του ΕΦΡΑΪΜ 35
2. ΑΧΜΕΤ ΝΑΖΜΗ του ΑΜΕΤ 19
3. ΜΕΜΕΤ ΑΜΕΤ ΙΜΠΡΑΧΗΜ του ΜΕΜΕΤ 9
4. ΑΜΕΤ ΑΛΗ του ΚΑΔΗΡ 8
5. ΤΖΑΦΕΡ ΝΟΥΡΑΫ του ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ 7
6. ΑΠΤΟΥΛΑ ΑΜΕΤ ΖΟΥΛΚΙΦΛΙ του ΟΜΕΡ 7
7. ΠΑΔΑΛΗ ΑΜΕΤ ΦΑΤΜΕ του ΑΛΗ 0
7. ΧΑΣΑΝ ΑΪΣΕ του ΜΕΜΕΤ 0

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΑΜΕΤ ΧΟΥΣΕΪΝ ΧΙΛΜΗ του ΣΑΛΗ 16
2. ΑΜΕΤ ΑΪΣΕ του ΧΟΥΣΕΪΝ 3
3. ΧΑΛΗΛ ΙΜΠΡΑΜ ΜΕΧΜΕΤ του ΧΟΥΣΕΪΝ 3
4. ΚΙΟΥΤΣΟΥΚ ΧΑΣΑΝ ΡΕΪΧΑΝ του ΧΑΣΑΝ 1
5. ΜΟΥΡΑΤ ΜΕΜΕΤ του ΧΑΣΑΝ 1

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Δειλινών

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΧΑΣΑΝ ΙΣΜΑΗΛ ΕΡΟΛ του ΑΛΗ 103
2. ΑΔΕΜ ΜΕΜΕΤ ΜΕΧΜΕΤ του ΣΑΝΤΕΤΗΝ 36
3. ΔΕΔΕ ΜΕΧΜΕΤ ΜΟΥΣΤΑΦΑ του ΜΕΜΕΤ 18
4. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΑΪΝΟΥΡ του ΧΟΥΣΕΪΝ 11
5. ΛΑΤΗΦ ΧΟΥΛΙΑ του ΙΜΠΡΑΗΜ 8

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Γ'

1. ΟΜΕΡ ΟΥΖΕΪΡ του ΦΑΡΕΔΙΝ 51
2. ΛΑΤΗΦ ΝΑΪΜ του ΜΕΜΕΤ 34
3. ΓΙΟΥΣΟΥΦ ΖΟΥΛΕΪΧΑ του ΙΜΠΡΑΗΜ 15
4. ΣΑΛΗ ΣΟΥΚΡΑΝ του ΛΟΥΤΦΗ 8
5. ΑΛΗ ΟΣΜΑΝ ΤΖΑΝΑΝ του ΑΛΗ 7

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΑΛΗ ΟΣΜΑΝ του ΑΛΗ 11
2. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΝΕΤΖΜΗ του ΜΕΜΕΤ 10
3. ΣΕΠΕΤΣΗ ΝΑΪΜΕ του ΝΑΧΙΜ 3
4. ΒΕΪΣΑΛ ΒΕΪΣΑΛ του ΧΙΛΜΗ 1
5. ΧΑΣΑΝ ΧΑΤΖΕΡ του ΙΖΕΤ 0

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Δοκού

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Γ'

1. ΜΟΛΛΑ ΧΟΥΣΕΪΝ ΜΕΣΟΥΜ του ΖΕΚΙΡΙΕ 225
2. ΕΣΤΡΕΦ ΧΑΡΟΥΝ του ΕΡΤΖΑΝ 224
3. ΑΜΕΤ ΜΟΥΣΤΑΦΑ του ΧΑΣΑΝ 126
4. ΚΑΜΠΕΡ ΑΛΗ ΦΑΪΖΕ του ΑΜΕΤ 17
5. ΜΟΛΛΑ ΟΣΜΑΝ ΕΜΙΝΕ του ΧΟΥΣΕΪΝ 12
6. ΤΑΪΡ ΝΑΪΝΤΕ του ΜΕΜΕΤ 8
7. ΧΟΥΣΕΪΝ ΕΣΜΑ του ΚΙΑΜΗΛ 8
8. ΧΟΥΣΕΪΝ ΕΜΕΛ του ΧΑΣΑΝ 3

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΧΑΛΗΛ ΑΪΝΤΙΝ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 101
2. ΜΟΛΛΑ ΧΟΥΣΕΪΝ ΜΟΥΖΑΦΕΡ του ΖΕΚΙΡΙΕ 89
3. ΑΛΗ ΧΑΡΟΥΝ του ΜΕΜΕΤ 55
4. ΛΑΤΗΦ ΑΪΣΕ του ΙΜΠΡΑΜ 40
5. ΚΕΧΑΓΙΑ ΑΜΕΤ ΑΧΜΕΤ του ΧΑΣΑΝ 31
6. ΙΣΜΑΗΛ ΙΜΠΡΑΗΜ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 23
7. ΔΕΛΗ ΑΜΕΤ ΧΑΣΑΝ ΣΙΜΠΕΛ του ΣΕΡΗΦ 22
8. ΑΜΕΤ ΓΙΟΥΣΟΥΦ ΡΕΪΧΑΝ του ΑΜΕΤ 20

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΣΕΡΗΦ ΜΕΧΜΕΤ του ΑΜΕΤ 29
2. ΑΜΕΤ ΜΟΥΣΤΑΦΑ του ΧΟΥΣΕΪΝ 11
3. ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΑΜΠΡΙΕ του ΧΟΥΣΕΪΝ 7
4. ΚΑΡΑ ΑΛΗ ΝΟΥΡΙΕ του ΜΕΜΕΤ 4
5. ΧΟΥΣΕΪΝ ΟΓΛΟΥ ΝΕΝΤΙΜΕ του ΜΕΜΕΤ 1

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Δρύμης

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Γ'

1. ΑΜΕΤ ΜΟΥΣΤΑΦΑ του ΧΟΥΣΕΪΝ 67
2. ΜΕΜΕΤ ΕΦΕΝΤΗ ΕΚΡΕΜ του ΧΑΣΑΝ 26
3. ΧΑΣΑΝ ΜΕΣΟΥΤ του ΚΑΔΗΡ 22
4. ΓΙΑΚΟΥΠ ΙΡΦΑΝΙΕ του ΓΙΑΚΟΥΠ 21
5. ΧΑΛΗΛ ΑΪΣΕ του ΧΟΥΣΕΪΝ 2

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β' 

1. ΑΜΕΤ ΑΜΕΤ τυ ΜΕΜΕΤ 67
2. ΑΛΗ ΑΛΗ του ΣΑΛΗ 66
3. ΧΑΣΑΝ ΙΣΜΕΤ του ΑΛΗ 5
4. ΑΧΜΕΤ ΦΑΤΜΕ του ΣΕΜΠΑΪΤΙΝ 4
5. ΠΕΛΕΒΑΝ ΑΧΜΕΤ ΝΟΥΡΙΕ του ΧΟΥΣΕΪΝ 1

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΧΑΣΑΝ ΑΜΕΤ του ΣΑΛΗ 39
2. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΑΪΝΤΙΝ του ΧΑΛΗΛ 25
3. ΧΑΣΑΝ ΡΟΥΦΑΤ του ΑΛΗ 14
4. ΣΑΚΙΡ ΙΣΣΑ ΖΕΪΡΑ του ΙΣΜΑΗΛ 9
5. ΑΜΕΤ ΟΓΛΟΥ ΣΕΡΙΦΕ του ΙΜΠΡΑΗΜ 4

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Εσοχής

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΡΕΤΖΕΠ ΧΟΥΕΪΝ ΡΙΤΒΑΝ του ΑΛΗ 149
2. ΟΜΕΡ ΑΡΗΦ ΧΑΣΑΝ του ΜΕΜΕΤ 32
3. ΜΕΜΕΤ ΡΙΝΤΒΑΝ του ΓΙΑΣΑΡ 25
4. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΤΣΑΟΥΣ ΡΕΤΖΕΠ ΜΕΜΕΤ του ΧΑΣΑΝ 22
5. ΚΟΥΤΣΟΥΚ ΑΡΗΦ ΦΑΤΜΕ του ΜΕΜΕΤ 12
6. ΒΕΛΗ ΜΕΜΕΤ ΦΙΚΡΙΕ του ΚΙΑΜΗΛ 6
7. ΧΑΣΑΝ ΦΑΤΜΕ του ΣΑΜΠΡΗ 3

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΝΤΕΔΕ ΜΕΧΜΕΤ του ΑΜΕΤ 138
2. ΣΕΜΕΡΤΖΗ ΧΑΣΑΝ ΑΪΣΕ του ΤΖΕΜΗΛ 34
3. ΝΙΖΑΜ ΜΕΜΕΤ ΙΜΠΡΑΗΜ του ΜΕΜΕΤ 25
4. ΒΕΛΗ ΜΕΜΕΤ ΙΣΜΑΗΛ του ΚΙΑΜΗΛ 16
5. ΚΑΜΠΕΡ ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ ΡΙΤΒΑΝ του ΜΕΧΜΕΤ 16
6. ΚΕΚΕ ΧΑΣΑΝ ΧΑΤΙΤΖΕ του ΑΜΕΤ 11
7. ΚΑΜΠΕΡ ΣΑΔΟΥΛΑ ΙΣΣΑ του ΑΧΜΕΤ 10
8. ΚΑΜΠΕΡ ΟΓΛΟΥ ΑΪΣΕ του ΧΟΥΣΕΪΝ 6

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Κέχρου

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Γ'

1. ΤΣΑΚΗΡ ΦΑΤΗΧ του ΜΕΧΜΕΤ 256
2. ΠΑΚΙΡΑΤΣ ΑΛΗ του ΧΟΥΣΕΪΝ 227
3. ΚΕΛΕΣ ΡΑΜΑΝΤΑΝ του ΜΕΧΜΕΤ 195
4. ΔΕΛΗ ΧΑΣΑΝ ΑΜΕΤ του ΧΟΥΣΕΪΝ 141
5. ΧΑΤΖΗ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΑΖΗΖ 97
6. ΜΑΧΜΟΥΤ ΧΟΥΣΕΪΝ ΧΑΒΑ του ΧΑΜΔΗ 47
7. ΚΟΥΡΟΥ ΣΑΦΙΕ του ΑΛΗ 33
8. ΑΛΗ ΓΚΑΤΖΗ ΡΑΪΦΕ του ΑΧΜΕΤ 22

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΚΟΤΣΑΝΤΖΗ ΜΠΙΛΑΛ του ΑΧΜΕΤ 164
2. ΔΕΡΔΙΜΑΝ ΜΕΧΜΕΤ του ΝΕΤΖΗΠ 123
3. ΚΑΣΑΪΚΑ ΧΑΛΗΤ του ΑΛΗ 111
4. ΠΟΣΤΑΝΤΖΗ ΒΙΛΤΑΝ του ΜΕΧΜΕΤ 4
5. ΔΕΛΗ ΧΑΣΑΝ ΑΛΗ ΣΟΥΚΡΙΕ του ΑΜΕΤ 1

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΡΗΓΓΙΤΣ ΝΕΤΖΜΕΤΙΝ του ΧΑΝΤΙΛ 86
2. ΜΟΛΑΛΗ ΑΛΗ του ΧΑΣΑΝ 74
3. ΡΑΧΜΑΝ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΡΕΤΖΕΠ 31
4. ΜΕΜΕΤ ΑΛΗ ΣΟΥΚΡΙΕ του ΣΙΑΜΠΑΝ 8
5. ΠΙΛΙΟΥΚ ΜΠΑΣΗ ΣΟΥΚΡΙΕ του ΑΧΜΕΤ 5

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Λαμπρού

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΝΤΟΥΧΑΝΤΖΗ ΑΜΕΤ ΜΟΥΣΤΑΦΑ του ΡΕΤΖΕΠ 113
2.  ΙΜΠΡΑΜ ΜΟΥΣΤΑΦΑ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 44
3. ΚΑΡΑ ΑΛΗ ΧΟΥΣΕΪΝ ΡΕΤΖΕΠ του ΑΜΕΤ 10
4. ΝΙΖΑΜ ΖΟΥΛΕΪΧΑ του ΜΕΜΕΤ 4
5. ΤΣΕΠΚΕΝ ΜΕΜΕΤ ΦΕΡΙΣΤΕ του ΧΑΛΗΛ 4
6. ΧΟΥΣΕΪΝ ΟΓΛΟΥ ΕΜΙΝΕ του ΜΕΜΕΤ 4

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Γ'

1. ΣΑΛΗ ΚΙΑΜΗΛ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 63
2. ΚΑΡΑ ΑΛΗ ΜΕΜΕΤ ΑΧΜΕΤ του ΑΛΗ 48
3. ΙΜΠΡΑΜ ΓΚΙΟΚΛΗ του ΣΙΑΜΠΑΝ 28
4. ΙΣΣΑ ΜΕΜΕΤ ΛΟΥΤΦΙΕ του ΧΑΣΑΝ 14
5. ΚΑΡΑ ΑΛΗ ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΑΝΙΕ του ΜΕΜΕΤ 9
6. ΣΑΡΔΑΡ ΖΕΪΝΕΠ του ΧΑΣΑΝ 5
7. ΣΑΚΑΛΗ ΧΑΣΑΝ ΣΑΜΠΡΗ του ΜΕΜΕΤ 0

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΣΑΔΙΚ ΓΚΙΟΥΡΤΖΑΝ του ΑΜΕΤ 35
2. ΣΑΛΗ ΜΟΥΡΑΤ του ΣΑΛΗ 29
3. ΚΙΡ ΣΑΛΗ ΑΪΤΕΝ του ΧΑΣΑΝ 9
4. ΧΑΛΗΛ ΓΚΙΟΥΛΣΕΝ του ΜΕΜΕΤ 7
5. ΣΑΚΑΛΗ ΑΧΜΕΤ ΕΛΙΦ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 7
6. ΣΑΚΑΛΗ ΧΑΣΑΝ ΕΡΤΖΑΝ του ΧΟΥΣΕΪΝ 5

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Λυκείου

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΑΜΕΤ ΜΕΜΕΤ του ΙΜΠΡΑΜ 343
2. ΙΜΠΑΔΕ ΜΟΥΣΤΑΦΑ του ΟΣΜΑΝ 91
3. ΚΙΡ ΧΑΣΑΝ ΙΜΠΡΑΗΜ του ΧΑΣΑΝ 80
4. ΧΑΤΖΗ ΝΟΥΡΣΕΛ του ΧΑΚΗ 65
5. ΜΕΜΕΤ ΓΚΙΟΥΛΣΕΡ του ΣΑΜΠΡΗ 34
Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'
1. ΣΕΡΗΦ ΣΕΡΔΑΡ του ΣΕΜΠΑΧΕΤΙΝ 79
2. ΑΔΑΛΗ ΧΑΣΑΝ ΧΑΣΑΝ του ΜΕΜΕΤ 62
3. ΣΟΦΤΑ ΑΜΕΤ του ΜΕΜΕΤ 61
4. ΒΑΪΔΟΥ ΔΟΜΝΑ του ΓΕΩΡΓΑΚΗ 37
5. ΜΕΜΕΤΑΛΗ ΣΑΛΙΧΑ του ΣΕΛΙΑΤΙΝ 11

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Μικρού Πιστού

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΓΙΟΥΣΟΥΦ ΑΪΧΑΝ του ΧΟΥΣΕΪΝ 165
2. ΣΑΛΗ ΝΕΤΖΑΤ του ΣΑΛΗ 46
3. ΧΑΣΑΝ ΓΚΙΟΥΛΑΝ του ΑΧΜΕΤ 35
4. ΓΙΟΥΣΟΥΦ ΑΜΕΤ του ΙΣΜΑΗΛ 30
5. ΑΜΕΤ ΧΟΥΛΙΑ του ΑΛΕΑΤΙΝ 13
6. ΧΑΛΗΛ ΑΣΛΗ του ΧΑΛΗΛ 12
7. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΦΕΪΜΕ του ΣΑΛΗΧ 10
8. ΧΟΥΣΕΪΝ ΦΑΤΜΕ του ΙΣΜΑΗΛ 6

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΕΜΙΝ ΟΖΤΖΑΝ του ΕΜΙΝ 49
2. ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ ΜΕΜΕΤ του ΙΜΠΡΑΜ 31
3. ΓΙΑΓΤΖΗΟΓΛΑΡΙΝΤΑΝ ΑΪΣΕ του ΣΕΦΕΤΗΝ 15
4.  ΣΑΛΗ ΕΡΓΚΙΝ του ΕΡΤΖΑΝ 9
5. ΧΑΛΗΛ ΣΑΜΠΡΙΕ του ΧΑΛΗΛ 2

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Μύστακα

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Γ'

1. ΧΑΣΑΝ ΜΟΥΡΑΤ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 72
2. ΚΕΡΗΜ ΣΑΛΗ του ΜΟΥΜΗΝ 71
3. ΓΙΟΥΣΟΥΦ ΓΙΟΥΣΟΥΦ του ΡΕΦΙΚ 70
4. ΜΠΑΪΡΑΜ ΑΛΗ ΓΚΙΟΥΛΤΖΑΝ του ΣΑΜΗ 14
5. ΓΙΟΥΣΟΥΦ ΜΟΥΣΤΑΦΑ του ΓΙΟΥΚΣΕΛ 11
6. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΣΕΜΡΑ του ΜΕΜΕΤ 10

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΦΕΪΖ ΕΡΑΪ του ΦΕΪΖ 78
2. ΡΑΣΗΜ ΟΝΟΥΡ του ΦΑΡΟΥΚ 48
3. ΧΑΛΗΛ ΧΑΝΙΦΕ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 32
4. ΓΙΑΟΥΡΤΣΗ ΡΙΤΒΑΝ του ΙΣΜΑΗΛ 21
5. ΑΜΕΤ ΜΕΛΕΚ του ΑΜΕΤ 11

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΑΜΕΤ ΡΕΪΚΑΝ του ΑΛΗ 20
2. ΜΕΜΕΤ ΣΕΡΝΤΑΡ του ΑΜΕΤ 8
3. ΑΜΕΤ ΜΟΥΡΑΤ του ΙΜΠΡΑΜ 5
4. ΣΑΛΗ ΝΕΝΤΗΜ του ΧΑΛΗΛ 2
5. ΔΕΛΗ ΜΑΜΟΥΤ ΧΟΥΣΕΪΝ ΑΪΣΕ του ΧΑΛΗΛ 1

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Ομηρικού

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΧΑΣΑΝ ΜΟΥΖΑΦΕΡ του ΣΑΜΗ 124
2. ΣΕΡΗΦ ΣΕΡΗΦ του ΦΕΪΜ 40
3. ΧΑΣΗΜ ΜΟΥΣΤΑΦΑ του ΡΕΤΖΕΠ 31
4. ΜΕΧΜΕΤ ΙΡΦΑΝ του ΣΑΛΗ 18
5. ΧΑΣΑΝ ΧΟΥΣΕΪΝ ΑΜΕΤ του ΦΑΪΚ 14
6. ΧΑΣΑΝ ΣΕΛΜΑ του ΙΜΠΡΑΜ 8
7. ΔΕΛΗ ΑΜΕΤ ΦΑΤΜΕ του ΕΜΙΝ 5
8. ΙΣΜΑΗΛ ΡΕΪΧΑΝ του ΕΚΡΕΜ 2

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΣΑΚΑΛΗ ΧΟΥΣΕΪΝ ΚΙΑΜΗΛ του ΜΕΜΕΤ 63
2. ΧΑΣΑΝ ΓΙΟΥΤΖΕΛ του ΙΜΠΡΑΗΜ 33
3. ΣΑΔΙΚ ΣΕΦΙΤΗΝ του ΣΕΡΙΦ 16
4. ΣΑΛΗ ΕΜΠΙΕ του ΜΕΜΕΤ 15
5. ΚΑΡΑ ΜΠΕΛΑ ΕΜΗΝΕ του ΡΑΗΦ 8

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Οργάνης

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΣΙΡΑΚ ΜΕΜΕΤ ΑΧΜΕΤ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 243
2. ΚΑΡΑ ΧΟΤΖΑ ΙΣΜΑΗΛ του ΧΟΥΣΕΪΝ 235
3. ΑΛΙΚ ΡΕΤΖΕΠ ΕΝΒΕΡ του ΣΕΑΦΕΤΗΝ 217
4. ΚΕΧΑΓΙΑ ΜΕΜΕΤ του ΧΑΣΑΝ 136
5. ΚΙΑΣΗΦ ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΕΝΤΑΤ του ΣΑΜΠΡΗ 105
6. ΑΛΗ ΜΠΑΣΗ ΤΖΕΜΗΛ του ΑΜΕΤ 84
7. ΧΑΛΗΛ ΜΠΑΣΗ ΜΕΜΕΤ ΡΟΥΚΙΕ του ΑΖΗΖ 84
8. ΚΙΟΥΤΣΟΥΚ ΑΜΕΤ ΑΜΕΤ του ΧΑΣΑΝ 68
9. ΚΙΟΡ ΧΑΣΑΝ ΑΪΣΕ του ΑΜΕΤ 58
10. ΜΑΧΜΟΥΤ ΧΑΖΙΖΕ του ΑΧΜΕΤ 24
11. ΤΣΑΚΗΡ ΑΧΜΕΤ του ΑΜΕΤ 6

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Γ'

1. ΚΑΡΑ ΧΑΣΑΝ ΙΣΜΑΗΛ του ΧΑΣΑΝ 271
2. ΠΑΔΑΡΛΗ ΓΙΟΥΣΟΥΦ ΜΕΜΕΤ του ΕΜΙΝ 108
3. ΚΕΧΑΓΙΑ ΟΡΧΑΝ του ΧΟΥΣΕΪΝ 88
4. ΚΕΜΙΚΛΗ ΙΣΜΑΗΛ ΑΪΣΕ του ΧΟΥΣΕΪΝ 83
5. ΚΑΡΑ ΧΑΣΑΝ ΜΕΜΕΤ ΑΛΗ του ΜΕΜΕΤ 82
6. ΤΑΓΚΟΥΛ ΧΟΥΣΕΪΝ ΧΑΣΑΝ του ΑΜΕΤ 80
7. ΧΑΝΤΖΗ ΜΕΜΕΤ ΣΑΛΗ του ΧΑΣΑΝ 67
8. ΜΟΛΛΑ ΙΜΠΡΑΜ ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ ΗΛΙΑΣ του ΑΛΗ 53
9. ΑΛΗ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΣΕΒΗΜ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 27
10. ΔΕΛΗ ΧΑΣΑΝ ΦΑΤΜΕ του ΑΜΕΤ 9
11. ΠΑΣΑΛΗ ΜΕΜΕΤ ΑΪΣΕΛ του ΜΕΜΕΤ 5

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΜΠΟΥΓΙΟΚΛΟΥ ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ ΤΖΙΧΑΤ του ΜΕΜΕΤ 175
2. ΚΙΡ ΡΑΜΑΔΑΝ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΦΑΪΚ 64
3. ΤΙΡΝΑΖ ΧΟΥΣΕΪΝ ΙΣΜΕΤ του ΧΟΥΣΕΪΝ 54
4. ΤΣΑΟΥΣ ΧΑΛΗΛ ΜΕΜΕΤ του ΑΜΕΤ 27
5. ΜΟΛΛΑ ΑΛΗ ΧΑΣΑΝ ΑΪΣΕ του ΑΜΕΤ 20
6. ΜΟΛΛΑ ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΑΔΙΚ ΧΑΛΙΜΕ του ΚΙΑΜΗΛ 19
7. ΕΪΒΑΖ ΑΜΕΤ ΣΑΦΙΕ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 13

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Πάσσου

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΑΡΝΑΟΥΤ ΜΕΜΕΤ ΣΑΔΙΚ ΕΡΓΚΙΟΥΝ του ΣΑΜΠΡΗ 117
2. ΚΑΜΠΟΥΡ ΧΑΣΑΝ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΑΧΜΕΤ 78
3. ΙΣΠΟΓΛΟΥ ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΓΙΟΥΣΟΥΦ ΧΑΛΗΛ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 59
4. ΣΑΛΗ ΙΡΦΑΝ του ΜΕΧΜΕΤ 52
5. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΕΡΝΤΟΥΑΝ του ΑΔΕΜ 50
6. ΑΜΕΤ ΑΪΣΕ του ΓΙΟΥΣΟΥΦ 15
7. ΑΧΜΕΤ ΣΕΒΗΛ του ΣΕΜΠΑΪΤΙΝ 9
8. ΝΤΙΚΙΔΖΗ ΓΚΙΟΥΛΑΪ του ΣΑΠΑΕΤΙΝ 4

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΑΧΜΕΤ ΑΧΜΕΤ του ΡΑΪΦ 93
2. ΚΙΑΖΗΜ ΑΧΜΕΤ του ΡΑΣΗΜ 74
3. ΝΙΑΖΗ ΣΕΖΓΚΙΝ του ΝΙΑΖΗ 57
4. ΧΟΥΣΕΪΝ ΧΑΤΙΤΖΕ του ΧΟΥΣΕΪΝ 50
5. ΜΕΧΜΕΤ ΜΕΧΜΕΤ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 47
6. ΑΧΜΕΤ ΝΟΥΡΤΖΑΝ του ΡΑΗΜ 9

Αποτελέσματα  συμβούλων Κοινότητας Σκαλώματος

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Συνδυασμού Γ'

1. ΑΜΕΤ ΙΛΧΑΝ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 75
2. ΛΑΤΗΦ ΑΛΗ του ΣΑΔΙΚ 74
3. ΧΑΦΟΥΖ ΧΑΣΑΝ ΑΛΗ του ΑΜΕΤ 70
4. ΓΙΑΚΟΥΠ ΒΙΛΝΤΑΝ του ΜΠΙΛΑΛ 3
5. ΜΟΥΜΙΝ ΧΑΣΑΝ ΝΕΤΖΛΑ του ΛΑΤΗΦ 1

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΣΟΥΜΟΥΓΛΟΥ ΕΡΚΑΝ του ΦΑΡΕΔΗΝ 76
2. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΜΕΜΕΤ του ΦΑΪΚ 57
3. ΡΗΣΓΓΙΤΣ ΑΧΜΕΤ του ΡΕΤΖΕΠ 14
4. ΣΕΡΙΦ ΜΕΛΙΚΕ του ΣΕΙΦ 5
5. ΙΜΠΡΑΗΜ ΤΣΑΝΣΕΛ του ΧΟΥΣΕΪΝ 2

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΧΑΛΗΛ ΙΜΠΡΑΗΜ ΜΟΥΖΔΑΤ του ΧΑΛΗΛ 12
2. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΙΣΜΑΗΛ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΣΑΛΗ 4
3. ΑΜΕΤ ΣΑΛΗ του ΑΛΗ 1
4. ΑΜΕΤ ΟΓΛΟΥ ΑΪΣΕ του ΣΑΚΗΡ 1
5. ΜΟΥΡΑΤ ΕΜΙΝΕ του ΧΑΣΑΝ 0

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Στροφής

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Γ'

1. ΡΕΤΖΕΠ ΓΚΟΥΝΕΡ του ΤΖΑΗΤ 138
2. ΧΑΣΑΝ ΓΚΙΖΕΜ του ΤΖΙΧΑΤ 50
3. ΓΙΟΥΣΟΥΦ ΜΠΙΛΓΚΕ του ΓΙΟΥΣΟΥΦ 49
4. ΣΑΛΗ ΜΠΕΛΚΙΖ του ΡΕΤΖΕΠ 22
5. ΙΜΠΡΑΜ ΕΡΣΑΝ του ΧΟΥΣΕΪΝ 20
6. ΑΛΗ ΝΕΤΖΙΕΜΕΤΙΝ του ΝΟΥΡΕΤΙΝ 17
7. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΝΕΖΝΟΥΝ του ΧΟΥΣΕΪΝ 17
8. ΙΣΜΑΗΛ ΝΕΤΖΙΑΤ του ΙΣΜΑΗΛ 7

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΑΜΕΤ ΤΟΛΓΑ του ΦΕΪΖΗ 35
2. ΑΡΗΦ ΟΖΓΚΙΟΥΡ του ΓΙΟΥΣΟΥΦ 33
3. ΧΑΣΑΝ ΤΟΥΓΚΑΪ του ΣΑΔΕΤΙΝ 28
4. ΧΟΥΣΕΪΝ ΚΙΜΕΤ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 10
5. ΧΑΣΑΝ ΣΕΧΕΡ του ΜΕΧΜΕΤ 0

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΧΑΛΗΛ ΑΛΑΤΙΝ του ΒΕΪΣΑΛ 22
2. ΙΜΠΡΑΜ ΝΙΑΖΗ του ΣΑΛΗ 15
3. ΝΑΣΟΥΦ ΜΟΥΚΑΤΕΣ του ΙΜΠΑΔΕ 6
4. ΙΣΜΑΗΛ ΜΟΥΜΗΝ του ΜΟΥΜΗΝ 1
5. ΝΤΑΟΥΤ ΑΪΣΕ του ΑΒΔΟΥ ΑΚΑΤΗΡ 0

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Φιλλύρας

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Α'

1. ΧΑΣΑΝ ΟΜΕΡ του ΕΚΡΕΜ 262
2. ΑΛΗ ΑΛΠΕΡ του ΣΕΝΤΑΤ 220
3. ΙΣΜΑΗΛ ΤΖΟΥΝΕΪΤ του ΙΣΜΑΗΛ 186
4. ΧΑΣΑΝ ΧΟΥΣΕΪΝ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΧΑΣΑΝ 65
5. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΤΟΥΡΑΝ του ΧΟΥΣΕΪΝ 28
6. ΓΙΑΚΟΥΚΛΗ ΧΟΥΣΕΪΝ ΦΕΡΙΣΤΕ του ΧΑΣΑΝ 10
7. ΑΛΗ ΡΕΦΙΚΑ συζ. ΜΕΜΕΤ 5
8. ΑΜΕΤ ΣΕΒΙΜ του ΙΜΠΡΑΜ 3

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων του Συνδυασμού Β'

1. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΜΕΜΕΤ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 41
2. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΜΕΣΟΥΤ του ΧΟΥΣΕΪΝ 28
3. ΜΟΛΛΑ ΙΜΠΡΑΜ ΣΑΜΠΡΗ του ΜΕΜΕΤ 8
4. ΤΑΧΣΙΝ ΕΜΙΝΕ του ΤΑΣΗΜ 3
5. ΑΧΜΕΤ ΜΠΟΥΣΡΑ του ΜΕΧΜΕΤ 2

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Κοινότητας Αγιοχωρίου

1. ΙΣΜΑΗΛ ΟΚΤΑΪ του ΧΑΚΗ 85
2. ΕΜΙΝ ΤΖΕΛΑΪΤΗΝ του ΦΑΡΕΤΗΝ 38
3. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΤΖΕΓΚΙΣ του ΜΕΜΕΤ 32
4. ΣΕΡΙΦ ΕΝΕΣ του ΣΕΡΙΦ ΑΛΗ 19
5. ΧΟΥΣΕΪΝ ΜΟΥΡΑΤ του ΝΟΥΡΕΤΙΝ 5

Αποτελέσματα υποψηφίων συμβούλων Προέδρων Κοινότητας Άγρας

1. ΣΕΡΗΦ ΧΑΣΑΝ ΑΠΤΟΥΛΑ του ΓΙΑΚΟΥΠ 80
2. ΙΣΜΑΗΛ ΑΜΕΤ ΣΕΝΟΛ του ΜΕΜΕΤ 73
3. ΙΜΠΡΑΜ ΣΕΡΔΑΡ του ΑΪΧΑΝ 2

Αποτελέσματα υποψηφίων προέδρων Κοινότητας Άνω Δροσίνης

1. ΣΑΛΗ ΝΕΝΤΗΜ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 49
2. ΑΜΕΤ ΧΑΛΗΤ του ΜΕΜΕΤ 44

Αποτελέσματα υποψηφίων προέδρων Κοινότητας Αρδείας

1. ΣΑΛΗ ΙΜΠΡΑΜ του ΑΛΗ 41
2. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΙΜΠΡΑΧΗΜ του ΑΝΤΕΜ 34

Αποτελέσματα υποψηφίων προέδρων Κοινότητας Δροσιάς

1. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΧΑΣΑΝ ΟΣΜΑΝ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 131
2. ΧΟΥΣΕΪΝ ΝΑΖΜΗ του ΙΣΜΑΗΛ 50
3. ΚΙΟΣΕ ΡΑΜΑΔΑΝ ΧΑΣΑΝ του ΑΧΜΕΤ 13

Αποτελέσματα υποψηφίων προέδρων Κοινότητας Ηπίου

1. ΑΠΤΟΥΛΑ ΜΟΥΜΙΝ του ΓΙΟΥΣΟΥΦ 101
2. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΝΑΖΜΗ του ΚΙΑΜΗΛ 51
3. ΤΟΠΑΛ ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΙΑΚΗΡ του ΧΑΛΗΛ 39

Αποτελέσματα υποψηφίων προέδρων Κοινότητας Κάτω Δροσινής

1. ΜΕΧΜΕΤ ΣΕΖΑΪ του ΧΑΣΑΝ 33
2. ΑΧΜΕΤ ΣΕΝΤΑΤ του ΣΕΜΠΑΕΤΙΝ 26
3. ΧΑΣΑΝ ΝΕΖΑΪΤΗΝ του ΑΜΕΤ 0
4. ΚΙΑΣΗΦ ΙΛΙΑΖ του ΣΑΪΤ 0

Αποτελέσματα υποψηφίων προέδρων Κοινότητας Κινύρων

1. ΧΟΥΣΕΪΝ ΜΟΥΣΤΑΦΑ του ΒΕΛΛΙΣΑΝ 38
2. ΜΕΜΕΤ ΙΜΠΡΑΗΜ του ΑΜΕΤ 37
3. ΑΜΕΤ ΣΑΝΤΕΤΙΝ του ΟΥΖΕΪΡ 17
4. ΧΟΥΣΕΜΕ ΝΟΥΡΕΤΙΝ του ΧΟΥΣΕΪΝ 16
5. ΜΕΜΕΤ ΣΙΑΚΗΡ ΤΣΑΟΥΣ του ΑΜΕΤ 13

Αποτελέσματα υποψηφίων προέδρων Κοινότητας Νέδας

1. ΣΕΡΗΦ ΤΖΙΑΤ του ΣΕΡΗΦ 107
2. ΙΜΠΡΑΜ ΓΙΟΥΛΣΕΡ του ΓΙΟΥΣΟΥΦ 70
3. ΑΜΕΤ ΑΜΕΤ του ΛΑΤΗΦ 0

Αποτελέσματα υποψηφίων προέδρων Κοινότητας Νέου Καλλυντήριου

1. ΑΛΗ ΑΓΑ ΧΑΣΑΝ ΜΕΜΕΤ του ΣΑΛΗ 108
2. ΙΣΜΑΗΛ ΡΙΤΒΑΝ του ΕΣΡΕΦ 50
3. ΜΕΜΕΤ ΝΕΖΑΕΤΗΝ του ΑΧΜΕΤ 31

Αποτελέσματα υποψηφίων προέδρων Κοινότητας Νεύρων

1. ΧΑΛΗΛ ΙΜΠΡΑΗΜ ΙΛΧΑΝ του ΧΑΣΑΝ 62
2. ΑΜΕΤ ΜΕΡΤΖΑΝ του ΧΑΣΑΝ 52
3.  ΑΜΕΤ ΣΕΒΗΜ του ΝΙΑΖΗ 5
4. ΧΑΛΗΛ ΙΜΠΡΑΜ ΧΑΛΗΤ του ΑΧΜΕΤ 1
5. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΦΙΚΡΕΤ του ΣΕΡΑΦΕΤΙΝ 0

Αποτελέσματα υποψηφίων προέδρων Κοινότητας Νικητών

1. ΕΜΙΝ ΜΟΥΣΤΑΦΑ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ 53
2. ΣΑΜΠΑΝ ΦΕΡΟΝ του ΦΕΤΗ 10

Αποτελέσματα υποψηφίων προέδρων Κοινότητας Πατερμών

1. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΣΕΛΑΕΤΙΝ του  ΡΕΤΖΕΠ 29
2. ΟΣΜΑΝ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΣΑΛΗ 27
3. ΑΧΜΕΤ ΤΖΕΜΑΛΗ του ΦΑΪΚ 20
4. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΜΟΥΣΤΑΦΑ του ΝΕΖΑΤΙΝ 13
5. ΧΑΣΑΝ ΜΕΜΕΤ του ΑΧΜΕΤ 9

Αποτελέσματα υποψηφίων προέδρων Κοινότητας Πλαγιάς

1. ΧΑΣΗΜ ΜΟΥΣΤΑΦΑ του ΧΑΣΑΝ 127
2. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΕΝΓΚΙΝ του ΝΟΥΡΕΤΙΝ 109

Αποτελέσματα υποψηφίων προέδρων Κοινότητας Ραγάδας

1. ΧΑΣΑΝ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΑΜΕΤ 192
2. ΚΕΤΣΗ ΧΑΣΑΝ ΕΡΔΕΜ του ΧΑΛΗΤ 19
3. ΚΕΝΑΝ ΜΕΜΕΤ ΑΜΕΤ του ΧΑΣΑΝ 11
4. ΤΣΙΑΟΥΣ ΑΛΗ ΜΕΜΕΤ του ΜΕΜΕΤ 7
5. ΝΕΖΗΡ ΧΑΣΑΝ ΜΕΜΕΤ του ΑΜΕΤ 4

Αποτελέσματα υποψηφίων προέδρων Κοινότητας Σκιάδας

1. ΑΧΜΕΤ ΤΣΙΑΟΥΣ ΟΚΤΑΗ του ΑΜΕΤ 28
2. ΑΦΤΟΥΛΑ ΧΟΥΣΕΪΝ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΧΟΥΣΕΪΝ 27
3. ΧΑΤΗΠ ΜΕΜΕΤ ΑΧΜΕΤ του ΜΕΜΕΤ 19
4. ΑΠΤΟΥΛΑ ΑΠΤΟΥΛΑ του ΧΟΥΣΕΪΝ 14
5. ΟΥΣΕΪΝ ΓΙΟΥΤΖΕΛ του ΧΟΥΣΕΪΝ 4
6. ΧΑΤΙΠ ΜΕΜΕΤ ΜΟΥΣΤΑΦΑ του ΧΟΥΣΕΪΝ 0

Σχετικά Άρθρα

Μικροκομοτηναίικα

Αδυνατεί  πολλές φορές ο μέσος και κοινός νους,  να συλλάβει τη λογική που διακατέχει ορισμένα στελέχη του Σύριζα.