ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
Παρασκευή, 11 Οκτωβρίου, 2019 - 10:00
ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΗΚΕ Η ΚΛΗΡΩΣΗ

Θέση πήραν οι διεκδικητές του κυπέλλου ΕΠΣ Θράκης

ΑΘΛΗΤΙΚΑ
ΕΠΣ Θράκης

Η πρώτη σέντρα στις 16 Οκτωβρίου, χωρίς τον «Μέγα Αλέξανδρο» Ιάσμου που αποσύρθηκε από όλες τις διοργανώσεις

Θέση πήραν οι διεκδικητές του κυπέλλου ΕΠΣ Θράκης. Η κλήρωση πραγματοποιήθηκε τις απογευματινές ώρες της Τετάρτης 9 Οκτωβρίου στα γραφεία της ΕΠΣ Θράκης και «στιγματίστηκε» από την απουσία του 16ου διεκδικητή, καθώς ο περσινός πρωταθλητής και κυπελλούχος ΕΠΣ Θράκης Μέγας Αλέξανδρος Ιάσμου αποχώρησε από όλες τις διοργανώσεις. Οι πρώτοι αγώνες θα πραγματοποιηθούν την επόμενη Τετάρτη 16 Οκτωβρίου.

Ακολουθούν αναλυτικά οι όμιλοι που διαμορφώθηκαν κατόπιν κλήρωσης και το πρόγραμμα όλων των αγώνων (οι οποίοι είναι μονοί):

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Ελπίς Σαπών, Αναγέννηση Παγουρίων, Σπάρτακος Αγίων Θεοδώρων, Πόντος Θρυλορίου
1η Αγωνιστική (16/10)
Αναγέννηση Παγουρίων – Σπάρτακος Αγίων Θεοδώρων
Πόντος Θρυλορίου – Ελπίς Σαπών
2η Αγωνιστική (06/11)
Ελπίς Σαπών – Αναγέννηση Παγουρίων
Σπάρτακος Αγίων Θεοδώρων – Πόντος Θρυλορίου
3η Αγωνιστική (04/12)
Σπάρτακος Αγίων Θεοδώρων – Ελπίς Σαπών
Αναγέννηση Παγουρίων – Πόντος Θρυλορίου

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Μ. Αλέξανδρος Ιάσμου (αποσύρθηκε), Δόξα Σώστη, Ορφέας Στρύμης, ΑΣ Αγιοχωρίου

Β΄ ΌΜΙΛΟΣ:
1η Αγωνιστική (16/10)
Δόξα Σώστη – Ορφέας Στρύμης
Ρεπό : ΑΣ Αγιοχωρίου
2η Αγωνιστική (06/11)
Ορφέας Στρύμης – ΑΣ Αγιοχωρίου
Ρεπό: Δόξα Σώστη
3η Αγωνιστική (04/12)
Δόξα Σώστη – ΑΣ Αγιοχωρίου
Ρεπό: Ορφέας Στρύμης

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΟΚ Κοσμίου, Πανθρακικός, Ορφέας Ξυλαγανής, Κομψάτος Πολυάνθου
1η Αγωνιστική (23/10)
Πανθρακικός – Ορφέας Ξυλαγανής
Κομψάτος Πολυάνθου – ΠΑΟΚ Κοσμίου
2η Αγωνιστική (13/11)
ΠΑΟΚ Κοσμίου- Πανθρακικός
Ορφέας Ξυλαγανής – Κομψάτος Πολυάνθου
3η Αγωνιστική (11/12)
Πανθρακικός – Κομψάτος Πολυάνθου
Ορφέας Ξυλαγανής – ΠΑΟΚ Κοσμίου

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου, Δόξα Γρατινής, Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου, Ατσάλι Αρχοντικών.
1η Αγωνιστική (23/10)
Δόξα Γρατινής – Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου
Ατσάλι Αρχοντικών – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
2η Αγωνιστική (13/11)
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Δόξα Γρατινής
Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου – Ατσάλι Αρχοντικών
3η Αγωνιστική (11/12)
Αναγέννηση Ποντίων Θρυλορίου – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Δόξα Γρατινής – Ατσάλι Αρχοντικών

Σχετικά Άρθρα

Μικροκομοτηναίικα

Τελικά μένουμε συνεχώς με μία απορία στο μεταναστευτικό.